Oyun Fırsat/Kampanya Alanı

Ya git nickini falan değiş bari koca tanrıyı ne hallere sokuyorsun xd

1 Beğeni

Yooooo ne alakası var ben ekonomistim?

1 Beğeni

Görmeyeli boyun uzamış xd

1 Beğeni

Ben sadece sözümü tutuyorum. :stuck_out_tongue: Mutlu oluyorsan ben de mutluyum. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

EPİC

4 Beğeni

Yaaa şımartıyorsun artık beni şapşal şey. :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes:

4 Beğeni

Hayır, asla kıskanmadım…

2 Beğeni

Keyifle oynayın. Ben de ilk çıktığında almıştım 300 liraya ama oynamak kısmet olmadı bilgisayarım sağolsun. GFN’a da gelmiyor. Steam’de bakışıyoruz ara sıra kendisiyle.

Bu arada geçen hafta demosunu oynayıp beğendiğim minnoş oyunu önermek istiyorum forumdaşlarıma. şimdilik sadece 32 tl.

Amazon prime gaming ücretsiz oyun(BattelNet hesabı gerektirir)

2 Beğeni

EPİC.

DOOM oyununu (herhalde Epic aynı oyunu veriyor) ilk kez 2000’li yılların başında Motorola’nın MPX 220 Windows telefonunda oynamıştım.

2 Beğeni

Nintendo kullanan varsa şu an ön siparişte olan bu oyun için Arjantin mağazasında yanlış fiyat girmişler .Muhtemelen düzeltirler yakında .daha önce ios’ta oynamıştım bu oyunu Türkçe dil desteği vardı güzel bir oyundu .Tavsiye ederim.

3 Beğeni

Netflix’e 2. sezonu gelmişken son Steam indiriminde DLC’siyle beraber henüz almayanlar Cuphead’i pas geçmesin derim. Dead Cells gibi ona da zam gelmesi muhtemel.

1 Beğeni

Baldur’s Gate 3’ü 250’den almak lazım. 600+ bir rakama çıkacak gibi duruyor.

2 Beğeni

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. O yüzden ilk çıktığında doğum günü hediyesi olarak aldırdım kendime :smiley:

Last call.

2 Beğeni

https://www.instagram.com/p/Chr2p5MO2a8/?igshid=MDJmNzVkMjY=

Amazon Prime’ın bu ay vereceği oyunlar. Ac origins ve Shadow of Mordor dikkat çekiyor.

1 Beğeni

Bu sefer hayıflanmıyorum zira full DLC paketleriyle almıştım Origins’i ve Mordor’u. Amazon çok iyi oyunlar vermeye devam ediyor.

1 Beğeni

Ben artık parayla oyun almayacağım. Epic ve Amazon sağolsun,konsol aldırmaktan bile vazgeçirdiler.

Shadow of Tomb Raider’i definitive edition paketiyle Amazon vermişti, şimdi Epic de haftaya veriyor. 60 TL civarına Steam’den almıştım base oyun veriyor bunlar sadece diye birkaç ay öncesinde. Böyle böyle adama koydukça istek listenizi boşaltıyorsunuz.

Beklediğim oyun geldi. Howarts Legacy kaçırılmayacak fırsatlar ile ön sipariş için açık. https://store.epicgames.com/tr/p/hogwarts-legacy

9.999₺

1 Beğeni