Oyun Fırsat/Kampanya Alanı

Büyük ihtimalle fiyat hatası var.

Nintendo oyunu. Güzel grafikler, ortalama hikayesi ve +20 saat oynanışılya hoş bir oyun. Tavsiye ederim.

Hayır yok. Geçen sene 69 tl fiyat ile çıktı pc platformuna. Ama sadece Epic’e özeldi. Bu sene steam’ede çıktı.

Yurtdışı fiyatı indirimli 30 dolar normal fiyatı 40 dolar. Ben fiyatının artacağını öngörüyorum. Muhtemelen ps fiyatlarına yakın bir şey olacak. YTD.

Yurtdışında yaşayan insanlar oyunlar Türkiye de daha ucuza geliyor diye Türkiyeden alıyorlar o yüzden artırabilirler. Ama ben yakın zamanda pek artıracaklarını sanmıyorum. En az 1 yıl bu fiyat ile kalır.

Umarım artmaz ama artacağını düşünüyorum ben.

1 Beğeni

@yavanna @ilydious

3 Beğeni

image

Legacy games üyeliği olan birisi kullanabilir.

Macbook’a geçtikten sonra bu hiç hoş olmadı :d

O da senin sorunun. Geçmeyeydiniz efendim. :grinning:

1 Beğeni

image

Bu fırsat kaçmaz.

4 Beğeni

Umarım callisto protocol gibi fiyatı yanlış girerler diye beklemiştim. :slightly_smiling_face:

Ben 400-500 arası bir şey bekliyordum. Hatalı giriş olsaydı daha tatlı olurdu orası ayrı. :slight_smile:

Her türlü 1 kuruş cepte :smiley:

Hogswarts Legacy oyununda olduğu gibi kur yüzünden bilerek böyle girmişlerdir. Oyun çıkınca düzeltirler bence.

1 Beğeni

Düzeltilecek bir şey yok. 999 TL an itibariyle 53.78 dolar yapıyor, AAA oyunların standart fiyatı olan 60 dolardan daha az. Bu şekilde çıkarsa kimsenin firmaya çemkirip şikayet edebileceğini zannetmiyorum :pensive:

2 Beğeni

Teşekkürler haber verdiğiniz için. :blush:

1 Beğeni

Rica ederim, keyifli oyunlar. :blush:

1 Beğeni

İlk oyunun gideri var hala. Ben neden remake yapıyorlar anlamış değilim.

1 Beğeni