Oyun Fırsat/Kampanya Alanı

Psn store’da ubisoft oyunlarında iyi indirimler var

https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-UBISOFTPS4/1

plusla beraber far cry 5 94tlye düşüyor direk aldım :joy:

1 Beğeni

Epic Store’da
Şimdi - 7 Mart Thimbleweed Park
7 Mart - 21 Mart Slime Rancher
Ücretsiz

https://www.epicgames.com/store/tr/product/thimbleweed-park/home

Steamda da square enix haftasonu

Uplayde de
1 - 4 Mart arası Division 2 Open Beta var

3 Beğeni

PlayStation store için indirim kodu varmı %10-20 gibi.

1 Beğeni

Böyle bir şey bulunmuyor PlayStation’da. Oyun indirimleri var sadece.

2 Beğeni

Bir arkadaştan ödünç ps3 almıştım,14 günlük ps plus ücretsiz hesabı kurdum god 1-2 belki dedim kodlarla neredeyse beleşe oynarım dedim ama napalım artık verecegiz 10-20tl :slight_smile: :smile:

1 Beğeni

Epic game’i sırf ücretsiz oyunları için kurdum da oyunları aldım ama hiç oynamadım :D. Epic batarsa benim gibi kullanıcılar yüzünden batar :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Benim de öyle 6. oyun oldu bu ücretsiz aldığım, o tarihler dışında da açmışlığım yok uygulamayı. Şimdiki hâli de batık gibi zaten, fiyatlar aynı steamle neredeyse. Belli indirim dönemleri yok, yorum yapma puan verme sistemleri yok. Bir de fortnite parası bol geldi biraz harcayalım diye ihtilaf yapıp duruyorlar önce division 2, şimdi metro exodus :smile: Bir kıl olmuşluğum var sisteme ama ücretsiz haberi duyunca hemen açmaktan da geri durmuyorum.

1 Beğeni

Ben de aynı sebeple kurdum uygulamayı. Ama güzel oyunlar da veriyor. Oynamadıysanız What Remains of Edith Finch harika bir deneyim sunuyor. 3 saatlik deneyimden keyif alacağınızı düşünüyorum.
Thimbleweed park ise bulmaca seviyorsanız şahane oyun. Aalında günümüzde ölü bir tür adventure ama biraz kafa yorayım ama aksiyon falan kim uğraşacak fareyi alıp tembel tembel oynanacak oyun. Hatta bu oyunu severseniz. Monkey island serisi, grim fandango, the day of the tentacle’ı da seversiniz hepsi remastered olarak var steamde. Bu oyunların tek sıkıntısı günümüz oyunlarının çok basit olmasından dolayı oyuncunun tembelleşmesi ve tam çözümden veya lets playden bulmacanın çözümüne bakması.

Bazen insan uçmalı kaçmalı oyunlar arasında bu tarz farklı işler arıyor.

2 Beğeni

Hiç sevmedim. Yürüyüş-keşif oyunlarını severim, güzel hikayelere bayılırım ama bu oyun ne çok güzel bir hikaye sunuyor ne de zevkli bir oynanış. Ev çok güzel ve ilginç kabul ediyorum ve hikayeler merak uyandırıcı ama bir şey veremiyor. Oynanıştan kastımı da hemen belirteyim bu esasen hikaye anlatma oyunu biliyorum ama o uçurtma uçuran kızın oynanışı veya çizgiromandaki oynanış veya salıncaktaki çocuğun oynanışı çok kötüydü ki aksine tırmanan kız ve balık kesen çocukların hikayesi de oynanışı da çok güzeldi. Ancak genel itibariyle hikaye bittiğinde bu muydu dedim. Hiçbir şey sunmadı, merakımı arttırıp bana bir şey vermedi sanki. Ancak müzikler ve atmosfer çok güzel. Sırf müzikleri için oynanabilir. Tabi ki zevkler farklıdır ve fikrim sorulmadı ancak söylemek istedim kendi fikrimi.

Ben keşif-hikaye oyunlarını sevmeme rağmen What Remains of Edith Finch bana hitap etmedi.

2 Beğeni

Mekanik olarak çok sıkıntılıydı ama 3 saat içinde o kadar farklı deneyim sunması gayet güzeldi benim için. Zaten müzikleri ve sunduğu çeşitlilik sayesinde öne çıktı benim için. Bir de bedava olduğu için de daha fazla keyif almış olabilirim.

2 Beğeni

https://www.epicgames.com/store/tr/product/slime-rancher/home

Epic store’da 21 Mart’a kadar ücretsiz.

2 Beğeni

Süreleri dolunca tekrar paralımı oluyor ben satın aldım şimdi ama tam anlamadım olayı.

1 Beğeni

Aynı anda iki kardeşi yönettiğimiz oyun, olay örgüsüyle Kahramanın Sonsuz Yolculuğu’nda irdelenen mitsel hikâyenin oyunlaştırılmış hali gibi. Farklı bir oyun deneyimi arayanlar bir göz atsın:

NOT: Gamepade ihtiyaç duyabilirsiniz.

3 Beğeni

Bir kere satın aldıysanız hep kütüphanenizde kalıyor. Eğer bedava olduğu süre içünde almazsanız paralı olur

3 Beğeni

Humble Bundle - Grid 2 ve 2 adet genişleme paketini kısa bir süreliğine ücretsiz yapmış, oyunu steam kütüpanenize ekledikten sonra mağaza sayfasını ziyaret ederseniz oradan da 1 adet daha genişleme paketini ücretsiz edinebilirsiniz.

2 Beğeni

Playstore’da Hitman 2 20TL’ye düşmüş kısa süreliğine.

1 Beğeni

Düşmüş düşmesine ama sadece Türk Telekom abonelerine. Ve ödemeyi faturaya yansıtarak yapabiliyoruz.

1 Beğeni

Bethesda net launcher üzerinde TES25TH-MORROWIND koduyla bedava Morrowind veriliyor. Bugüne özelmiş.

1 Beğeni

Microsoft Store’da Xbox Game Pass 3 aylık üyelik 5.90 TL’ye düşmüş. Xbox’ı olanlar için güzel fırsat.

RDR 2’yi çıktığı gibi bitirdiğimden beri Fifa’dan başka oyun oynamamıştım, Gamepass’e de ne eklenmiş diye pek takip etmemiştim. Şimdi baktım da bayağı güzel oyunlar eklemişler. Artık Fifa’yı bir süreliğine bırakma vakti geldi.

4 Beğeni

%100 olaydı iyiydi :slight_smile: bu aralar herşey %97-98de kalıyor.

2 Beğeni