Oyun Sinematiği

3 Beğeni

Yaşamak istiyorum.

2 Beğeni

Mads Mikkelsen abi ve del Toro. Oyunun ilk fragmanıydı sanırım.

Sylvanas’ın kaskı takmayıp sonrasında kırıp Shadowlands’e portal açma anı mikemmel

Detroit: Become Human oynamayanlara da tavsiyede bulunmuş olalım, çok sağlam oyundur, tavsiyemdir.

1 Beğeni

Quantic Dream’in tüm oyunları tavsiye ederim. Become Human oynamadım fakat izledim bir YouTuber’dan. Özellikle giriş sahnesi efsane. Zaten o kısım demo da falan vardı sanırım. Önceden tanıtımlarda sahnesi vardı. Bulursam onu da koyabilirim. O da dublajlı olması lazım.

1 Beğeni

Bu video 8 yıl önce yüklenmiş. Kendimi yaşlı hissettim resmen. :grin: Gerçi ben Dota 1’de kaldım daha da eski. Şimdi herkes Dotadan kopup sonradan kurulan Lol oynuyor. Eski Dotacılardan kim kaldı?

1 Beğeni

Ben Quantic Dream’den sadece Detroit’i oynadım. Zaten 3 oyunları var. Giriş sahnesi dediğiniz gibi efsane :smiley:

1 Beğeni

Çok ayrıntı var o sahne de. :sunglasses:

1 Beğeni

God of War [4]

Ara ara oynanabilir başlangıcı etkileyiciydi. Hele çocuğun duasıyla başlayan kısım, oradaki duygusal yoğunluk…

Valkyrie Chronicles

Oyunu Oynamamışlar için Sürprizbozan

Sinematiği benim için özel kılan şey tamamen oyun tecrübesiyle alakalı.

Sürprizbozancık Sebep

Oyunun evreninde Valkyrie adlı efsanevi savaşçılar var. Türünün tek örneği de düşman safında. Oyun boyunca onunla, ha karşılaştık karşılaşacağız, derken, tam da bölümün bittiğini sandığım bir yerde karşıma çıktı. Vurunca tek atıyor, haliyle sinir bozuyordu; gerçekten ara sahnelerde sezdirildiği kadar tehlikeliydi. Beraberindeki desteklerle mi uğraşayım? Sona kalan iki kampı mı koruyayım? Süper Tank’ı mı engelleyeyim? Tek atışta indiren Valkyrie’den mi sakınayım?.. Oyunu başa ala ala, takımı tekrar kura kura, taktik de taktik yaparak bölümü ancak bitirebildim. Bir bölüm daha Valkyrie korkusunu yaşadıktan sonra, sürpriz. Meğersem benim ekipten biri de Valkyrie’mış. Gizli gücü açığa çıkınca, bu sekans gerçekleşiyor, benim de içimin yağları eriyiveriyor. :grin:

1 Beğeni

Detroit: Become Human dublaj versiyon

Herhalde forumda ME seven tek kişi benim?

İşte gelmiş geçmiş en başarılı sinematikler. Keşke oyunlar da buna yakın olsaydı :frowning:

1 Beğeni

Tüm Star Wars filmlerini toplasan şu kısa sinematik kadar heyecanlandırmıyor.