Özcan Deniz'den GAİN'e Paralel Evrende Geçen Bilimkurgu Dizisi: Senkron

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Senkron: Özcan Deniz Bilimkurgu Dizisi ile Gain Kanalında – Kayıp Rıhtım

Özcan Deniz imzalı yeni yerli bilimkurgu dizisi Senkron, Gain kanalında yayınlanmaya hazırlanıyor. Ücretli aboneliğe de geçiş yapan yerli dijital platform, yeni yapımlarından birini daha duyurdu. Yerli dijital servisler çoğaldıkça, hazırladıkları orijinal içeriklerin türleri de genişlemeye devam ediyor. Yayın hayatına bu yılın başında Exxen ile aynı zamanlarda başlayan Gain de içeriklerine yenilerini ekliyor. Dijital yayın servisi,… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Fragmanına baktım da pek bir şey bulamadım. Daha çok Dabbe fragmanı gibiydi.

1 Nisan geçmiş olmasa şaka mı bu diyecektim :slight_smile:

1 Beğeni

Yakışır Özcan Deniz’ime :grinning:

1 Beğeni

Önyargılı olmamak lazım. Umarım güzel bir iş olur ve beğenilir. Çünkü bu iyi bir iş olursa zamanla çok daha iyi işler ortaya çıkar ve kule yükselir böylelikle.

1 Beğeni

Özcan Deniz ve Bilimkurgu.Anladım hocam.

Saruman gibi olmuş adam.

1 Beğeni

Türk bilimkurgu olsun da Özca Deniz’li olsun.

1 Beğeni

Paralel evren ve zaman yolculukları işlenecekmiș orada gülmekten yıkıldım. Yasak aşk yaşadığı kişiyle töreden kaçıp paralel evrenlere, solucan deliklerine felan mı girecekler ne yapacaklar anlamadım.

2 Beğeni

Basit bir senaryo:

Bilimkurgu çekmeye karar verilir ama stüdyonun yapımcıları (parayı verenler) korkar. Büyük bir ismin başrolde olmasını şart koşarlar (çünkü senaryo/yapım değil oyuncu izleyici çeker). Teklif götürülen büyük isimlerin hepsi bilimkurgu oynamaktan çekinir/istemez/takvimleri doludur. Özcan Deniz olumlu bakar. Ekibin içinde dudak bükenler, kafasını kaşıyanlar olur ama stüdyonun büyük isim dayatması sonucu iş, ya Özcan Deniz ya da hiç, noktasına geldiği için kabul ederler.

Sadece bir tahmin.

1 Beğeni

Özcan Deniz ortalıkta Gain yokken diziyi çekmeye başladı sanırsam. Tam sizin dediğiniz gibi değil.

İyi bilim kurgu da lazım bize, kötü bilim kurgu da. İlk bölümü izleyebilirsek izleyelim, hikaye sarmazsa gerisi hikaye.

1 Beğeni

Evet benim hatam. Dizi DNZ Film tarafından çekiliyormuş. Özcan Deniz’in yapım şirketi. Şimdi daha ilginç geldi bana.

1 Beğeni