Paralel Evrenlere Kaçış: Öteki Versiyonlarımız

Daha çok 16 yaş aşk vs 32 yaş kurgu kapışması oldu.
Tabi karşı tarafın twitter, instagram hesaplarının olması, benim face’de 15 onun 100+ arkadaşı olması da edebi açıdan önemliydi. Sonra aynaya baktım ve dedim ki: Belki başka bir evrende kurallar daha farklı işliyordur.

2 Beğeni

@alper
Sen bunu sadece oku yorum at ben nebula kazanmış gibi olurum :joy:
Başlangıç az çetrefilli ama…

Biraz önce okumak için PDF’i indirdim. Begeni yapınca farkına vardın galiba. :slight_smile:

Bugün yarın okumuş olurum.

1 Beğeni

Direk atladım :smiley:
(20 karakter)

1 Beğeni

Arkadaşlar bu bildirim sorununun başka bir nedeni de olabilir. Sanırım diğer evrenlerdeki Kayıp Rıhtım sitesindeki bizlerin bildirimleri de buraya geliyor. Bildirimlerin içeriği neden aynı çözemedim. Sanırım aynı hayatı biraz gecikmeli yaşıyorlar. @alper

1 Beğeni

Tercihler aynı olabilir ama belki sonuçlar farklıdır.

Belki de hepimize yetecek kadar atium metali katmıştır içkilerimize @hanci

Merhaba! Sana ne gibi konularda yardımcı olabileceğimi görmek için @hanci yardımı görüntüle yazabilirsin.

Eğer kadın anacığım bana gebe iken acılı Antep lehmecunu yerine daha hafif besinler tüketseydi belkim bu denli pis boğaz olmaz, daha sıhhatli ve fit olur, sporla alâkadar olur, lisanslı topçu olarak amatör ligde hünerlerimi gösterir, tam şöhret olacakken el’im bir kazada dizimden sakatlanır, kariyerime ara verip mahallenin miniklerine antrenörlük yapar , içlerinden birinin dul fakat varlıklı anasiyle izdivaç eder, başlarda düşük ama sonlara doğru artan temposuyla marifetimi ortaya koyduğum bir seansın ardından ikinciye hamile olmasına vesile olur, bu döneminde bol acılı Antep lehmecunu yedirir, sevimli ama pis boğaz bir evlat yetiştirir, arkadaşları arasında bedensel olarak gösterişsiz olmasına ve böylece derslerinden kafasını kaldıramayıp iyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği okumasına yol açmış olurdum.

Elli yaşıma gelince de çay ve simit hakkında şiir kitabı yazardım. Eş dost çevresinde havam olurdu.

4 Beğeni

Bunu senaryo olarak yazmış olsanız en az 2 sezonluk gündüz kuşağı dizisi çıkar bu mini hikayeden.

1 Beğeni