Paranormal Araştırmacılar Uyarıyor: Beyaz Saray'da Bir Şeytan Yaşıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/beyaz-saray-seytana-ev-sahipligi-yapiyor-olabilir/

image

Beyaz Saray şeytana mı ev sahipliği yapıyor? Discovery+ özel yapımı olan Shock Docs belgeselinin Demon in the White House adlı bölümü işte bu konuyu ele alıyor. Paranormal olayları inceleyen araştırmacılara göre bu meselenin “ulusal güvenlik sorununa” dönüşmesi an meselesi. Brook Linder’ın yönetmenliğini yaptığı Shock Docs belgeselinin ilk sezonu geçen günlerde sona erdi. Uzaylılardan lanetli olaylara… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Batıl ve dini inançları sömüren şarlatanlar demeyelim de Paranormal araştırmacılar diyelim :blush:

Hep bu espriyi yapmak istemiştim.

7 Beğeni

Bu konuyu, araştırmacılığına ve kendisinin YouTube kanalında bir videosunda izlediğim kadarıyla bildiğim farklı ruhsal etkileşimlerine güvendiğim Farah Yurdözü’nün açıklamasını isterdim :slight_smile: Belki, bu haberdeki kadar abartılı bir varlık olmasa da, yine de başka bir varlık orada ‘yuvalanmış’ olabilir.

Sonuçta, bu tür şeylere inanıp inanmamak kişilerin bakış açılarına kalmış. Şunu söyleyebilirim ki, kendimce inanırım başka boyutta - titreşim frekansında - alemde vs. şeklinde türlü sıfatlarla adlandırılmış varlıkların da gezegenimizde yaşayabileceğine.

Peki, Şeytan başka nerede yaşar biliyor musunuz?

Evet, onun kulu ve elçisi olduğumdan biliyorum. :smiling_imp::joy:

1 Beğeni