Patrick Rothfuss "Rick and Morty" İçin D&D Dünyasında Geçen Bir Çizgi Roman Yazıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/cizgi-roman-manga/patrick-rothfuss-rick-and-morty-icin-dd-dunyasinda-gecen-bir-cizgi-roman-yaziyor/

“Madem bu kadar popüler ve sevilen şeyler var, neden hepsini bir araya getirmiyoruz?” (DEVAMI…)

2 Beğeni

Ben bu çizgi roman serisini yerim.

Vaktini Rick ve Morty gibi bir şeye harcaması üzücü. Ama demek ki üçüncü kitaptan daha fazla para kazandıracak.

Hmm…

Rick’i yazar ama Mortry’i 10 yıl sonra filan yazar herhalde.

2 Beğeni

Üçüncü kitabın geleceğine inanmadığımı söylemiş miydim :slight_smile: ? Başka bir konuda demiştim sanırım. Yeniden demiş olayım.

2 Beğeni

Boğasım geliyor bu adamı, yazsın şu kitabı artık. :expressionless:

Serinin haklarını Brandon Sandersona versin, iki bayram arası çıkar o kitap. :joy:

1 Beğeni

Benim adımın yanında neden tek dilim pasta var bu arada? :face_with_monocle:

Pastanın üzerine gelin, o kendini açıklayacak :slight_smile: Kutlu olsun.

Bu adamdan zerre umudum yok benim ya. :joy: Sıfır beklenti yani. Seneler geçtikçe soğuyor ve yazma süreci de gittikçe de zorlaşıyor. Daha çok farklı çalışmalar görürüz. Kafasında o koyduğu duvarları yıkmazsa zor bu iş.

Heee şimdi anladım bende doğum günüm falan sandım meğer Rıhtıma üye oluş zamanımmış. :slight_smile:

1 Beğeni

O zaman da Türkçe baskı kanser olma süreci başlar :slight_smile:

Bak bak hareketlere bak, tırnaklarına cetvelle vurasım geldi :expressionless::expressionless: