Patrick Rothfuss'un Üçüncü Kitabı Nihayet Geliyor!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/patrick-rothfussun-ucuncu-kitabi-nihayet-geliyor/

Yıllardır heyecan ve hasretle beklediğimiz Kralkatili Güncesi’nin üçüncü cildi “Doors of Stone” nihayet baskıya giriyor! Üstelik tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de de raflardaki yerini alacak! (DEVAMI…)

19 Beğeni

Allah’ım bu nasıl güzel bir gün! Sonunda ya. Onca zamandan sonra sonunda Pat. Adama da o kadar yüklendik ama meğerse o bizi düşünüyormuş. Sayfa konusunda biraz hayal kırıklığına uğradığımı söylemeliyim ama ben Kvothe’nin öyküsünün 3.Gün ile bitmeyeceğini daha bitmemiş maceralarının olduğuna inananlardanım.

Of gidip Rüzgarın Adı’nı mı okusam bu gazla ne yapsam ya.

7 Beğeni

Bugünün geleceğini biliyordum! Tam da beklentilerim tükenmiş, kitap gelmez diye düşünmeye başlamışken!

6 Beğeni

İkinci kitabı yarım bırakmıştım ama görünen o ki bir an önce bitirmek lâzım. Mayıs 2018 harika tarih, tam da doğum günüme denk geliyor. :krs:

4 Beğeni

Hiç mi hiç beklemiyordum. Sanırım ilk iki kitabı tekrar okumanın zamanı geldi. Heyecanlanmam diyordum ama gerçekten heyecanlandırdı.

Teşekkürler Pat.

3 Beğeni

Inanmayın arkadaşlar 1 . Nisan

7 Beğeni

Net iyi haber! Gelen bu kadar lafa rağmen sevenlerini kırmamış. Kendisi saygısı hak eden, sorumluluklarının bilincinde birisi olduğunu bir kez daha gösterdi. Şahsen teşekkür ediyorum.

2 Beğeni

Siparişi verdim de kargo üç gündür New York aktarmada bekliyor arkadaş bu nasıl hizmettir ya?!

4 Beğeni

pat

Çabuk 4. kitabı yaz çabuk! 750 sayfa zaten tek güne biter o :cry:

3 Beğeni

1 nisan şakası değil dimi?

1 Beğeni

Eh artık seriye yarım diye başlamaktan korkanlar gönül rahatlığıyla başlayabilirler, benim gibi. :grinning:

1 nisan değildir inşallah 1 nisanmis beyler kayiprihtim hiç komik değil abi

1 Beğeni

O kadar heyecanlandım ki linklere tıklamadım. Umarım sizin de sevdiğiniz, yarım kalmış serilerin yazarları son kitaplarını tamamlayamadan ölürler ve kitaplarını hiçbir şeyden anlamayan oğulların bitirmek zorunda kalıp sevdiğiniz serileri mahvederler sayın Kayıp Rıhtım Yazarı :expressionless:

3 Beğeni

Yaptığınız hiç hoş değil. Bu kadar insanı mağdur ettiniz, şakanın da bir sınırı var… AYIP BE AYIP!

12 Beğeni

Siparişi verdim bekliyorum :smiley:

2 Beğeni

Son yılların en kaliteli 1 nisan şakası olabilir. Ne güzel sevinmiştim, üzdü :disappointed:

3 Beğeni

yapacanız şakanın…

Ayıptır, yazıktır, günahtır sizin bu yaptığınız.

1 Beğeni

Hayatımda yaşadığım en şaşkın, en mutluluktan ölmek üzere ve en en en ennn kötü ve çaresiz anlardı. İçiniz soğudu mu bari sevgili yazar???

2 Beğeni

Hakkaten kaliteli 1 Nisan şakası olmuş. İlgimi çeken bir seri değildi ama ben bile meraklanmıştım. 1 Nisan şakası dediğin kalbe oturur zaten. Çok iyi düşünmüşsünüz.

9 Beğeni