Pegasus Yayınları Soru Hattı

(Kemal Küçükgedik) #207

Yıl sonuna doğru çıkarmak istiyoruz.

(Gözde) #208

Çok önceden çıkan zodyak serisi vardı.İki kitabı çevrildi henüz.Devamı çevrilecek mi?

(Kemal Küçükgedik) #209

Bu kitaplar bünyemizdeki başka bir bölümden çıktığı için kesin bir şey söyleyemiyorum. Öğrendiğim zaman size de bildiririm.

(Utku Dg) #210

Merhaba Tüfek mikrop ve çelik hakkında herhangi bir bilgi yok mu daha?

(M. Ihsan Tatari) #211

Biraz yukarıda cevabı verilmişti bu sorunun.

(Utku Dg) #212

Aradan 4 gün geçmiş çok mu sabırsızım :slight_smile:

Witcher’ın 5. Kitabı yıl sonuna mı?
Witchersızlıktan elim ayağım tutmaz oldu yapmayın etmeyin!
Galata Kulesine çıkıp intihar numarası falan mı yapsam?
Ağustos ayında çıksa bari?

Chris Carter Haçlı Katil kitabıyla kaldı sadece yayınevinizde. Diğer kitapları gelecek mi ?

(Kemal Küçükgedik) #215

Gelecek ancak tarihleri belli değil.

Ayn Rand’ın kitaplarında Plato çevirilerini mi kullanacaksınız yoksa yeniden mi çevriliyor? Atlas Silkindi üç kitap bir arada ciltli baskıyı yapacak mısınız? Yayın takviminde ilk hangi kitabı var?

(Abdullah) #217

Merhaba Tüfek, Mikrop ve Çelik ne zaman basılacak? Eylülde basılacak deniyor ama. Bir de çeviri belli mi ve özel önsöz olacak mı?

(Kemal Küçükgedik) #218

Merhaba, TMÇ’nin basım tarihi henüz belli değil. Eylülde basılıp basılmayacağını bilmiyorum. Çevirisi Tübitak baskısında kullanılan çeviri. Yazarın Türkiye için özel olarak yazdığı bir önsöz de kitapta olacak.

(Kemal Küçükgedik) #219

Bu konuda henüz net bir gelişme yok.

(Ulaş Can Kılıç) #220

merhaba, ayn rand’ın kitapları ciltli mi olacak (amin amin amin) ve bu yıl çıkar mı?

(Kemal Küçükgedik) #221

Hepsi ciltli baskı olacak mı emin değilim ama ciltli baskılar olacak. Bu yıl içinde basmaya başlamak istiyoruz.

Idhun günlükleri serisine devam edilicek mi?

(Sedi Çoban) #223

Merhaba. “Kızıl yükseliş” serisinin dördüncü kitabı- “Demir altın” ne zaman türkçe satışda olacak?

(Kemal Küçükgedik) #224

@Hayalperest0 Maalesef, bildiğim kadarıyla edemeyeceğiz.

@Sedi Şu an için kesin bir tarih veremiyorum ama yıl sonuna kadar çıkarmak istiyoruz.

(Y. Ezgi Erdoğan) #225

Merhaba, Çolak Kral’ın ikinci kitabı ne zaman çıkar acaba??

(Kemal Küçükgedik) #226

İlk kitap daha haziran ayında yayınlandı. Biraz beklemenizi tavsiye edeceğim.