Pegasus Yayınları Soru Hattı

Selam. Kaleb’ın 2. kitabı ne zaman gelir?

Selamlar. Dan Simmons konusunda bir ilerleme var mıdır acaba? Herhangi bir kitabını olsun yakında görebilecek miyiz?

The Witcher serisinin yeni kitabı İstanbul Tüyap’a yetişir mi? Yetişmez ise tahmini bir çıkış aralığı var mı?

Iron Gold kitabının yayın tarihi hakkında bir gelişme var mı ?

Guy Gavriel Kay kitapları için bir gelişme var mı, Gök Cennetin Altında çok güzeldi de.
Witcher’ı sormayacağım cevabı verildiği için ama özledik. :slight_smile:

2 Beğeni

Henüz yok dediler bir kaç post önce

Teşekkür ederim dostum

Rica ederiim dostum :slight_smile:

@AyseG Merhaba. Bu kitap bünyemizde başka bir bölümden çıktığı için ikincisinin çıkış tarihini bilmiyorum.

@annihilator Dan Simmons konusunda maalesef şu anda bir gelişme yok.

@Bernard Yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Arkamdan atlı kovalar gibi bir telaş içindeyim ben mesela.

@cankutpotter Guy Gavriel Kay’in bir sonraki kitabı "Ysabel"i en kısa zamanda basmak istiyoruz ancak şu anda tarih net değil.

3 Beğeni

@ikeowie Bu yıl olamayacak maalesef ama yorgunluktan düşüp ölmezsem 2019 başları diyelim.

4 Beğeni

Merhaba

Daha önce Ozzy Osbourne kitaplarını basmıştınız.bunların dışından Heavy Metal - Metal Müzikle ilgili kitaplar basacakmısınız ?
Mesela Lemmy Kilmister ile ilgli bir kitap şahane olurdu.

@ermanbulak Metal müzikle ilgili çok keyifli kitaplar gelecekte kütüphanemize eklenecek, şimdilik hangi kitaplar olduğu bende saklı kalsın.

Ben de isterim Lemmy, Dave Mustaine, Bruce Dickinson biyografileri basmak (ama en çok Tom Waits biyografisi isterdim. Şöyle kapağı Alice albümünün kapağı gibi olsa, bölümler arasında konserlerinde anlattığı hikâyelerinden olsa… İnsan okumaya doyamaz.) lakin bakalım…

1 Beğeni

İşte güzel bir haber büyük heyecanla bekliyorum.
(şunları gerçekten düşünseniz süper olur
Lemmy, Dave Mustaine, Bruce Dickinson biyografileri :rofl: )

Cüceler serisi devam edecek mi? 3.kitabı ne zaman görürüz edecekse?

1 Beğeni

@Meelkor Şu anda Cüceler serisiyle ilgili bir gelişme yok. Devam edip etmeyeceği kesin değil. Devam ederse de kısa zaman içinde etmeyecek.

Üzdü, keşke devam etse :wink:

Brandon Mull’un Ötedünya serisi devam edecek mi? Ve yazarın başka kitapları da çevrilecek mi?

@EMRE5596 Bu konuda daha önce cevap vermiştim. “Atlas Silkindi, Hayatın Kaynağı ve Yaşamak İstiyorum’la başlayacağız ve daha birçok kitabını basacağız.” Şu anda bildiğim kadarıyla bir gelişme yok.

@Meelkor Bu yazarımız yayınevimiz içinde başka bir bölümde olduğu için hemen bir cevap veremiyorum. Öğrenebilirsem dönüş yaparım.

Merhaba Tüfek mikrop çelik ne zaman yayınlanacak net bir bilgi var mı ?

Maalesef net bir bilgi yok. Biz de bekliyoruz.