Pegasus Yayınları Soru Hattı

Merhaba Arkadaşlar,

Parçalanmış İmparatorluk serisinin son kitabı önümüzdeki birkaç ay içinde çıkacak. Bu seri bittikten sonra Mark Lawrence’a devam edeceğiz. Büyük ihtimalle Ahmaklar Prensi gelecek ancak henüz kesin değil.

Ayn Rand kitaplarını bu yıl içerisinde teker teker çıkarmak istiyoruz ama henüz takvimi kesinleşmiş değil.

Orson Scott Card kitaplarına büyük ihtimalle bu yıl içinde devam edemeyeceğiz.

Nevernight, Çolak Kral ve V. E. Schwab bünyemizde başka bir bölümden çıktığı için bugün onlarla ilgili sorulara yanıt veremiyorum ama öğrenir öğrenmez size dönüş yapacağım.

Fiyat politikasıyla ilgili bir yetkim ve söz hakkım olmadığını defaatle belirttim. Bu konuda bir düzenlemeye gidilmesi, mümkün olduğunca ucuzlaması inanın sizden çok benim yüzümü güldürür. Ancak bir düzenleme yapılır mı, ne zaman yapılır inanın bilmiyorum.

13 Beğeni

Ahmaklar Prensi müthiş olurdu, bildiğim kadarıyla aynı evrende geçiyor bu seri de :slight_smile:

2 Beğeni

Nevernight ve Çolak Kral’ın devam kitapları bu yıl içinde (muhtemelen ilk yarısında) çıkacak ancak V. E. Schwab konusunda bir şey diyemiyorum.

2 Beğeni

Teşekkürler, cevaplarınız için. Umarım V. E. Schwab kitapları ile ilgili de güzel haberler alırız bu yıl içinde.

Yav arkadaş su Dikenlikler Prensi serisinde uğursuzluk var ne zaman almak icin niyetlensem başka kitap alıyorum.

1 Beğeni

Merhabalar, Naomi Novik’in eserlerini daha önce sizden görmüştük. Yazarın Temeraire serisi dışında yazdığı Uprooted eseri hakkında planlarınız var mıdır?

4 Beğeni

merheba.acaba world of the witcher kitabı için tarih belirginleşti mi ya da 2019 yılında çıkar mı?

1 Beğeni

Arkadaşlar, “Atlantis Geni / Kökenin Gizemi 1” bu kitab nasıl? Okumaya değer mi?

Dikenlikler imparatorunu bu yılın ilk çeyreğin de görme ihtimalimiz var mı?

1 Beğeni

Merhabalar.
Daha önce farklı bir bünyeden çıktığını söylemiştiniz ama akıbetini merak ettiğim için sormak istiyorum, Brandon Mull’un Dragonwatch serisi hakkında herhangi bir gelişme var mı, seriyi yakın zamanda okuma şansımız olacak mı?
Şimdiden teşekkürler.

Gece nobeti kitabini yeniden basmayi dusunuyormusunuz?

Life 3.0 isimli kitabın yakında geleceğini söylemiştiniz hangi ay raflara gelecek bilginiz var mı?

1 Beğeni

Uprooted serisi bildiğim kadarıyla planlarımız içinde ama şu an bir tarih konuşmak için erken.

2019 içinde çıkarmak istiyoruz ama döviz kuruna bağlı olarak planlarımız değişebilir.

Var. Hem de büyük ihtimalle.

Yakın zamanda olacağını sanmıyorum.

Evet ama tarihini bilemiyorum.

Maalesef bilmiyorum. Ancak birkaç ay içerisinde gelir diye tahmin ediyorum.

4 Beğeni

Sayın @Everfever

Michael Hübner - Ursula Poznanski - Inge Löhnig kitaplarının devamları ne zaman gelir acaba?

Jared Diamond - Çöküş ne zaman ön siparişe açılacak ?

1 Beğeni

Haçlı Katil’in devamı çıkacak mı?

Doğruluk kılıcı serisinin yeni kitabı için tarih verebilirmisiniz? Teşekkürler…

2 Beğeni

Sevgili Pegasus artık ayran içip Ayn Rand okumanın vakti gelmedi mi?

1 Beğeni

Bende en çok Sherrilyn Kenyon , Gena Showalter ve Kresley Cole’un güzelim serilerine devam edecek misiniz diye sormak istiyorum?

1 Beğeni

Merhaba. Adam Nevill yayınlamaya devam edecek misiniz?