Pegasus Yayınları Soru Hattı

Poznanski bu yıl içinde (sonlara doğru) çıkacak. Diğerleri hakkında şimdilik kesin bir şey söyleyemiyorum.

Ön sipariş tarihini bilmiyorum. Birkaç ay içinde çıkacağını tahmin ediyorum.

Evet. Ancak henüz tarihi kesin değil.

Tarih vermek çok zor ama bu yıl içinde yayınlamak istiyoruz.

Eli kulağında. (Tabii “eli kulağında” sözü sizin için birkaç günlük bir süreye tekabül ederken yayınevleri için birkaç aylık bir süre demek olabilir)

Devam edeceğiz. Bu yıl içinde. Ancak tarihler belli değil.

Devam edeceğiz. Muhtemelen sonbaharda…

4 Beğeni

En son Tüfek Mikrop ve Çelik Ramazan’da çıkacak yazmışlardı twitterdan Çin Yeni Yılı’na girdiğimizde çıkmıştı.

Arkadaşların bazıları hicri takvimde kalmış, diğerleri de Juche takvimine göre çalışmakta ısrar ediyor. Öğle arasında, “Jülyen takvimi mi yoksa Gregoryen takvimi mi” diye tartışırken olay çıktığı, mekândan kovulduğumuz bile oluyor. Mazur görün.

22 Beğeni

Yok hocam estağfurullah. Sağolun. Tanrının rahmeti üzerinize olsun.

Eli kulağında olan Ayn Rand kitabı hangisi acaba ilk hangi kitap çıkacak?

1 Beğeni

Kemal Bey merhaba,
Dan Simmons’un Hyperion serisini bu yıl görür müyüz? Orson Scott Card’dan sonra kötü bir haberi daha kaldıramam :slight_smile:
Teşekkürler.

2 Beğeni

Bir aksilik olmazsa Fountainhead’le başlamayı düşünüyoruz.

Yani dört kitaplık serinin hepsini bu yıl içinde göremezsiniz. Ama ilk kitabı elinize alıp “kıymetlimisss” diye sevip okşamanız için son sürat çalışıyoruz :slight_smile:

18 Beğeni

@Everfever daha önce ayn rand kitapları yayınlanacak dediniz acaba -ben- kitabını basacak mısınız? Yaklaşık 20 yıldır baskısı yok ki önemli distopya kitabı olmasına rağmen!

Yıllar önce okumuştum kitabı. Oldukça güzel bir distopyaydı.

Evet, ne yazık ki ben eski baskı kitabı kaybettim. İnşallah Pegasus basar. İnternette de PDF olarak bulamıyorum bile!

1 Beğeni

Merhaba. Dikenlikler İmparatoru ne zaman basılacak? 2018’de basılcağını söylemiştiniz. İlk 2 kitabı okudum 3. basılmayacaksa ingilizcesini okuyacağım mecburen.

Yukarıda bu sorunun cevabı mevcut. Yayınevinin planı değişmediyse: Muhtemelen 2019’un ilk çeyreği içerisinde.

Yayınevi Şubat ayı boyunca sessiz kaldı bir şeyler gelse artık :slight_smile:

Evet, basacağız ancak tarihi belli değil.

Telaşa mahal yok. Dikenlikler İmparatoru dâhil birçok kitabımız kısa süre içinde çıkacak.

3 Beğeni

Allahım sonunda yüzüme güldü. Ayn Rand’ın hangi kitaplarını basacaksınız?

Tam listeyi şu anda veremesem de birçok kitabını basacağız.

4 Beğeni

Dennis Lehane’nin Kanunsuz kitabını en son yayıneviniz basmış. Aynı yazarın daha önce basılmış ve baskısı bitmiş kitaplarını basmak gibi bir planınız var mı?

Yayınevinizden çıkmış kitabı da aslında üç kitaplık bir serinin ikinci kitabı. Filmi çıkması sebebiyle ikincisi basılmış sanırım. Seriyi tamamlama düşünceniz var mı?

1 Beğeni

evet, söyle bir zindan adası, gizemli nehir ve kızımı kurtarın bassalar iyi olacak.

Peki zaman hakkında bilgi verme şansınız var mı? Ayn Rand’ın kitapları için.

3 Beğeni

Ne oldu yahu ses soluk yok.