Pegasus Yayınları Soru Hattı

Guy Gavriel Kay’ın River of Stars kitabını basacak mısınız?

2 Beğeni

Bu yıl içinde öncelikle Ysabel’i basacağız. Bakalım 2020’de bizleri nasıl maceralar bekliyor, göreceğiz.

5 Beğeni

The fionavar tapestry bu maceraya dahil olur inşallah.

3 Beğeni

Kemal bey sanırım benim sorumu gözden kaçırdınız.

1 Beğeni

Witcher serisinin bir sonraki kitabı Kırlangıç Kulesi. Şu anda bende. Birkaç ay içinde çıkar diye umuyorum.

16 Beğeni

öncelikle merhaba. sizden çok özür diliyorum sürekli aynı soruları soruyorum diye.world of the witcher kitabının ismini türkçeye çevirecek misiniz yoksa aynı mı kalacak? çevirecekseniz doğrudan türkçesine mi çevireceksiniz?

Tekrar ve tekrar ayni soruyu soruyorum ama, Doğruluk Kılıcı ile alakali bir gelisme var mi?

1 Beğeni

Çolak Kral’ın devam kitabında bir gelişme var mı acaba?

3 Beğeni

Bunu ben de merak ediyorum. Bu yıl içerisinde çıkacağı söylendi ama ne zaman?

1 Beğeni

İyi günler s j bolton un lacey flint serisinin bir ve ikinci kitabını yayınladınız
Yazarın birbuçuk dediği arada olan kar yağmazsa diye bir kitabı var onu basmayı düşünüyormusunuz

Estağfurullah, özür dileyecek bir durum yok :slight_smile: Kitabın ismini “Witcher Evreni” olarak çevirdik.

Şu an için bir gelişme olmamakla birlikte bu yıl içinde bir gelişme olup raflardaki yerini bulmasını ümit ediyoruz.

Çolak Kral’ın devamı da bu yıl içinde veya 2020 başında gelecek diye ümit ediyoruz.

Yayınlayacağız ancak bu yıl içerisinde değil.

2 Beğeni

Witcher 6 yine yılın sonuna doğru mu gelecek acaba? Ayrıca Andrzej Sapkowskinin henüz tamamlamadığı seriyle bağlantılı kitap tamamlanınca türkçe çevirisini görebilecek miyiz?

1 Beğeni

Tam çıkış tarihini bilmiyorum ama yıl sonuna kadar süreceğini de sanmıyorum.
Sapkowski’nin bütün kitapları bizde ve zamanla hepsini yayımlayamayı ümit ediyoruz.

12 Beğeni

Jared Diamond’un yeni kitabını yurtdışıyla aynı anda çıkarmak istiyoruz demiştiniz, o konuda bir gelişme var mı? Yeni kitap yakın zamanda gelebilir mi?

Mayıs ayı bitmek üzere ve maalesef aynı anda çıkaramadık. Artık en geç eylül ayına kadar çıkarırız diye umuyorum.

1 Beğeni

Godsgrave (The Nevernight Chronicle, Book 2) ne zaman çıkacak acaba

Selamlar.
Kızıl İsyan serisinin beşinci kitabı temmuz ayında orijinal dilinde çıkıyor bildiğim kadarıyla, kitapla ilgili bir çalışmanız var mı acaba? Aynı anda olmasa bile yakın zamanda türkçede de görür müyüz?

2 Beğeni

Witcher serisine başlamak istiyorum ama çıkardığınız her kitapla birlikte kutulu yaptınız o yüzden seriye yanaşamadım. Sorum şu ki, seri tamamlandığında set halinde almayanlar, tek tek almış olanlar için kutuyu temin etmek mümkün olacak mı? (Tabii 7 kitap çıktığında ona özel kutusunun da olacağını varsaydım, kutusu olmayacaksa sorun yok)

2 Beğeni

Özellikle Pegasus için demiyorum ama çıktıkça alan birisi olarak, daha sonra kutuları gördükçe haksızlığa uğramış gibi hissediyorum kendimi. :slight_smile:

@Everfever Çöküş kitabının Ciltli baskısı için bir gelişme var mı?

3 Beğeni

Bunu ben de merak ediyorum. Ciltli baskısını beklemek ile bir an önce alıp okumak arasında gidip geliyorum.