Pegasus Yayınları Soru Hattı

Bıyyy. Baltayı taşa vurduk desene. :disappointed_relieved:

Merhaba. Kitabın neden bu kadar geciktiğini ben de bilmiyorum. Yeniden çevrilmiyor, eski çeviriyi kullanıyoruz.

Merhaba acaba farseer kitabını basmak gibi bir planınız varmı

Şimdi buraya sadece “hayır” diye yazıp bıraktığım zaman yönetim kabul etmiyor ama cevabım sadece “hayır” :slight_smile:

Doğruluk kılıcı hakkındaki güncel durumu söyleyebilirmisiniz? Serinin hızlı bir şekilde yayınlanma şansı yok mu? Teşekkürler

1 Beğeni

Üçüncü kitap bir aksilik olmazsa birkaç ay içinde, dördüncü kitap da sene sonuna doğru çıkacak. Sonrasinda her yıl en az bir kitabı çıkarmak istiyoruz.

4 Beğeni

Merhaba, Gemina kitabını ne zaman yayımlayabilirsiniz?

Merhaba, World of the Witcher kitabı ne zaman çıkacak?

1 Beğeni

@sherlock007 Merhaba. Şu anda Gemina’nın çalışmaları sürüyor. Yakın zaman içinde çıkarmayı umuyoruz.

@dabulyu Merhaba. Maalesef henüz kesinleşmiş bir tarih yok.

Sarah’s Scribbles kitaplarının adlarını Türkçeleştirme biçiminize hayran olduğumu söylemiş miydim?

Ben bunları sağda solda “iyi çeviri örneği” diye gösteriyorum, haberiniz olsun :slight_smile:

Bir de Gece Nöbeti #5 için bir tarih var mı? :star_struck:

1. yi bende merakla bekliyorum. Lakin kadim zamanlardan günümüze gelen şöyle bir yazıt var.

Cevabı hatırlıyorum :slight_smile: Geçen sürede bir değişiklik olup olmadığını merak ediyordum aslında.

Çok teşekkür ederiz :slight_smile: Musmutlu Yumuş Yumak da ön siparişe çıktı. Haberiniz var değil mi?

Gece Nöbeti serisiyle ilgili henüz bir değişiklik yok.

Olmaz olur mu :slight_smile: ? Onu gördükten sonra burada bunları yazmanın tam vaktidir dedim. Özellikle “yumuş” seçiminiz beni benden aldı :smiley:

Gece Nöbeti için de nöbete devam. Yapacak bir şey yok :slight_smile:

Cormoran Strike ın 3.kitabının akıbeti ne oldu acaba şubat derken neredeyse mart bitiyor İnternetten dizisinide izledik kitap çıkmayacak mı bilgisi olan var mı

Daha önce de sormuştum(1 yıl kadar önce) gene şansımı deneyeyim. Çıkacak Dan Simmons kitabı Hyperion Cantos serisinden mi olacak? Daha önce çıkacağı tarih belli değil demiştiniz, bir değişiklik yok sanırım ama bu yıl çıkmama ihtimali var mı?

Dan Simmons’ın Hyperion Cantos serisine başlayacağız ama tarihi belli değil. Bu yıl çıkmama ihtimali de mevcut.

3 Beğeni

Muhteşem bir haber, teşekkür ederim cevap için. Duy bunu @Firtinakiran .
Geçen yıl sorduğumuz sorunun cevabı geldi.
http://www.kayiprihtim.org/forum/yayinevleri-soru-hatti/pegasus-yayinlari-soru-hatti-t18079.0.html;msg178226#msg178226

:dancer:t2: :dancer:t2: :dancer:t2:

Haydi eller!

2 Beğeni

Cormoran strike kitap 3 kötülük kariyeri ön satışa çıkmış

1 Beğeni