Pek Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Dizilerden İlk Sizi Haberdar Edecek Duyurular

Sherlock’un Baker Street çekimlerinin yapıldığı sokakta yer alan bir kafenin sahibi: “Muhtemelen bunu söylememeliyim, fakat 5. sezon için geri döneceklerini duydum.”

Dizisinin ardından bu kez de solo filmi geliyor! Warner Bros. ve DC, Oren Uziel’in kaleme almaya başladığı bir Supergirl filmi hazırlıyor.

JFK suikastı bir kez daha film oluyor! David G. Green’in yöneteceği “Newsflash” adlı filmde Seth Rogen, Logan Lerman, Bryan Cranston ve Mark Ruffalo olacak.

Gal Gadot, aktris ve mucit Hedy Lamarr’ın hayatını konu alan mini dizinin başrolü oldu.

Son filmi “Mute” ile büyük çuvallayan Duncan Jones(Moon, Source Code, Warcraft), Tony Kent romanı "Killer Intent"ten uyarlanacak dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

Marvel Sinematik Evreni’nden heyecanlandıran gelişme: "Spider-Man: Far From Home"un kadrosuna Samuel L. Jackson ve Cobie Smulders da dahil oldu.

CBS’in yeni Star Trek dizisinin başrolünde kim var dersiniz? Patrick Stewart!

Danny Boyle, müzikal filminin çekimlerini tamamladı. Kadroda Ed Sheeran, Lily James, Ana de Armas, Kate McKinnon gibi isimler var.

Akademi ilginç bir karara imza attı. Şubat 2019’dan itibaren “En İyi Popüler Film” kategorisi de olacak.

81 yaşındaki usta aktör Robert Redford, oyunculuğu bıraktığını açıkladı. Son filmi “The Old Man and the Gun” bu yıl gösterilecek.

Peki sizin haberleriniz ne ? Bunlar hakkında ne düşünüyorsun ?

1 Beğeni