Pennywise Geri Dönüyor! "It: Chapter 2" İlk Fragmanıyla Bizlerle

(Deniz) #5

Korkudan ziyade komediydi ilkini izlemedim ikincisini de izlemem büyük ihtimalle.

(Carai an Caldazar!) #6

Kimse birincisini beğenmemiş halbuki ben çok iyi ve korkunç olduğunu duymuştum.

(Zeynep Tümer) #7

ben eski versiyonunu izlemiştim yıllar önce, belki de nostalji sevdiğimden yeniden çekilen ilk filmi sevmemiştim.

(Hüseyin gök) #8

Stephen King hayranları koşun İ.T 2 Trailer çıktı.:joy:

(Pelin ) #9

Eklembacaklılar şubesine ait malum hayvan kitapta olduğu gibi fragmanda da var mı? Eğer öyleyse ne bunu, ne filmi izleyebileceğim :frowning:

(Hüseyin gök) #10

Bu fragman da yok ama ilk filimde öyle bir yaratık vardı galiba.Kısa bir süre görünmüştü.

(Erdem) #11

Fragmanda yok ama asıl iki ayaklılardan korkulması gerektiği işlenmiş :slight_smile:

(Pelin ) #12

Yine çok güzel bir film olacağa benziyor. Olmadı filmin sonunu, Kralın Dönüşü’ndeki malum sahneyi izleyemediğim gibi izlemem, olur biter :slight_smile: King’in her filmi güzel çekilmiyor, It’in kıymetini bilmek gerek.

(Kaan Aşkın) #13

Hüseyin, yeter ya, bu kadar mı yazamamak? Yazacağın başlığı sileyim! Biraz özen artık yahu.

(Hüseyin gök) #14

Yaw bende hızlı paylaşım yapıyorum herkes hemen görsün diye.Bide elimde ki telle uzun uzun maval atmak istemiyorum çok yorucu oluyor.Zaten ben bilgi değilde haber vermek için çogunlukla başlık açıyorum.Bir daha açmam artık :slight_smile:

(Hüseyin gök) #15

Sen bide yazdıgın başlıgı sileyim yazınca bu aklıma geldi güldüm yine :slight_smile:

(Behram) #16

İt’ler izlenir :slight_smile:

(Kaan Aşkın) #17

Kahkaha attım ya. Sirkülasyon, vay arkadaş. Bu arada disleksiden mi muzdaripsin kardeşim? Öyleyse anlarım, susarım. Güzel bir klavye önereyim hatta, öğrenme algoritması çok iyi. Senin için en iyi düzeltileri öneriyor sürekli. Telefondan foruma katkıda bulunmak da bahane değil ama; hepimiz çoğunlukla telefon kullanıyoruz ve özellikle edebiyat eksenli olan bu forumun temel kurallarından birini esgeçmiyoruz.

(Hüseyin gök) #18

Çoğunlukla foruma biraz da olsa katkı yapmak ve eğlenmek için giriyorum ama bu gibi terbiyeden yoksun cümle kurmalar beni bile sinir ediyor.Neyse hocam iyi akşamlar size.

(Kaan Aşkın) #19

Terbiyeden yoksun cümleler nerede? Abuk sabuk ithamlarda bulunmadan bi sakin ol, okuduğunu anlamayı dene.

(Carai an Caldazar!) #20

Eskilerin tadı birbaşka oluyor. Bende geçen gün cinnet filminin kisa bir sahnesini gördüm nutkum tutuldu desem yeridir.

(Mert) #21

It benim sevdiğim nadir korku filmlerindendi, it 2 nin fragmanı güzel ama inşallah hayal kırıklığına uğratmaz.

(Carmen ) #22

Kesinlikle fragman konusunda size katılıyorum. Ilk filme göre daha güzel olacağını düşündürdü bana, umarım da öyle olur.

(Semih Akgül) #23

Son zamanlarda beni korkutmayı başaran nadir filmlerden. Sadece jumpscare de yok ve sadece müzikle veya gıcırtılarla kolaya gidip germeye çalışan filmlerden de değildi. Önceki filmde çocuklar korkudan ne zaman birbirine sarılsa ya da bağırsa ben de onların hissettiği korkuyu hissederdim. Bakalım umarım 2. Film de öyle olur fragmanını çok sevdim

(Yusuf) #24

Fragmanı izledim ve bana da birinci filmden daha iyi olacak gibi geldi. Mekan olarak daha uygun yerler kullanmışlar sanki. Hikaye, olay örgüsü olarak nasıl olacak merak ediyorum açıkçası.

Birinci film genel olarak Stephen King’in yazdığı romandan uyarlanmış ama devamını getirmek yaratıcılık ister.

Ümidimiz var, bekliyoruz.