Percy Jackson Dizi Uyarlaması Kesinleşti

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/percy-jackson-dizi-uyarlamasi-resmi/

Percy Jackson ve Olimposlular kitap serisi resmen Disney+ dizisi oluyor. Rick Riordan’ın sevilen mitolojik macerası yeni bir uyarlamaya kavuşuyor! (DEVAMI…)

O iki berbat filmden sonra güzel bir uyarlama gelir umarım. Eğer söylendiği gibi kitaplara sadık bir uyarlama olursa tadından yenmez.
Filmler demişken, Riordan zamanında şöyle bir yazı yazmış. Temelde 2009 yılında Şimşek Hırsızı’nın yapımcılarına gönderdiği maillerden parçalar var. Eh, yapımcıların yazarı ne kadar önemsediği zaten herkesin malumu artık. Disney + dizisi nasıl olacak bakalım…

2 Beğeni

Umarım ilk iki filmi unutturacak bir uyarlama olur. 12 yaşındaki çocukları yine 16 yaşından başlatırlarsa ağlarım. :woman_facepalming:

3 Beğeni

Rick Riordan da tweetlemiş, gerçekten dizi oluyormuş. Kane Günceleri de Netflix yapımı film serisi olacakmış.

2 Beğeni

2.den şimdiden ümidi kesin bence.

Kitaplarını okumuştum. Filmlerini de izledim. Filmler iyi değildi. Umarım Kane Günceleri’ni güzel yaparlar. Percy Jackson dizisini yapabileceklerine inanıyorum. Umarım uzun soluklu bir dizi olur.

2 Beğeni
1 Beğeni

Kane Günceleri muhtemelen Krala Mektup gibi çöp olacak ama Percy Jackson’dan umutluyum.Yakın zamanda Narnia ve Gölgelerin Efendisini de görebilsek keşke.