Percy Jackson Dizisi, Kalite Açısından The Mandalorian'dan Aşağı Kalmayacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/percy-jackson-dizisi-kalite-the-mandalorian-asagi-kalmayacak/

Yeni Percy Jackson dizisi hakkında, serinin yazarı Rick Riordan’dan bazı açıklamalar var. Henüz ön hazırlık aşamasında olan yapımın, bütçe ve prodüksiyon açısından The Mandalorian ve Wandavision’dan aşağı kalmayacağı ifade ediliyor. Genç yetişkin edebiyatının en sevilen serileri arasında yer alan, milyonlarca okur tarafından ilgiyle takip edilen Percy Jackson ve Olimposlular, Disney+ platformu için diziye uyarlanıyor. Daha… (DEVAMI…)

3 Beğeni

İnandık tamam. 20 karakter

Rick Riordan bu konuda daha önce de konuşmuştu. Bence ortaya güzel bir iş çıkacak, umarım hikâyesel açıdan da oldukça tatmin edici bir dizi izleriz. Serinin ruhuyla hiç alakası olmayan filmlerden sonra PJO serisini hakkıyla yansıtan bir dizinin gelmesi muhteşem olurdu.

İyi iş çıkarır bu adam inanıyorum. Uzun süredir takip ediyorum zaten. Kitapları da okumuştum. Sevdiğim bir seri.

Mandalorian benim için orta kalitede bir yapım açıkçası ilk sezon 7 bölüm izleyip sıkıldım bir daha da bakmadım.

İkinci sezonda açılıyor dizi. Ama senaryo matematiği aşırı basit kurulmuş.

Yok ya beni yakalayamadı dizi daha bakmam.

Gözlerim yaşlı… Sonunda hakkıyla Percy Jackson uyarlaması izleyebileceğiz tek sorun artık ortaokula giden o PJO hayranı çocuğun büyümüş olması.

3 Beğeni