Percy Jackson Serisi Disney+ Dizisi Olma Yolunda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/percy-jackson-ve-olimposlular-disney-plus-dizi/

Rick Riordan’ın meşhur fantastik serisi Percy Jackson ve Olimposlular, Disney+ dizisi olmaya çok yakın. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Vay be küçüklüğümde hep bu serinin dizi olma hayalini kurmuştum şimdi bunu görünce çok sevindim.

Olmayan okuma planımı değiştirmem gerekebilir. :sweat_smile: Seneye bir ara kalan kitapları alıp okusam iyi olabilir.

1 Beğeni

Devam filmi beklerken büyük bir süpriz oldu bu haber :smiley:

Kitaplar gerçekten çok eğlenceli, on yıl sonra bile tadı hâlâ damağımda. İronik olarak, Percy Jackson serisiyle ilk olarak Şimşek Hırsızı’nın filmini izleyerek tanışmıştım, kitapları okuyunca filmi sevmemiştim gerçi. :joy: :joy: :joy: İşin aslı çıkan iki film de serinin ruhunu gerektiği şekilde yakalayamıyor, oyuncular çocuk değil bir kere! :stuck_out_tongue: Neyse, umarım gelecek dizi seriyi gerçekten doğru şekilde yansıtacak cinsten olur, Disney’e üye olurum bak o zaman. :smiley:
@agape, Seneye falan değil, bence elinde her ne varsa direkt bırakıp Percy’e başla. Pişman olmayacaksın, vallaha bak.

2 Beğeni

Olmaz eksik olduğu için okuyamam. Seneye başlayacağım zaten bu senenin geri kalan günlerinde evde değilim. Her türlü seneye başlamam gerekecek.

1 Beğeni

filmler aşırı kötüydü

o kadar deil de sadece yetişkin şakalarının olması ve yetişkin oyuncuların oynaması kötüydü

Şimşek Hırsızı ve Canavarlar Denizi hayatımda izlediğim en kötü filmlerdendi. Umarım dizisi güzel olur.

Bu serinin yeri ayrıdır bende. Ortaokulun sonlarında dört arkadaş birleşip almıştık. Hevesle bir çırpıda okumuştum. Şimdi dizisinin çıkacak olması aklıma şu soruyu getirdi ‘Acaba tüm kitapalar kimde kaldı?’ :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: Ayrıca beni mitolojiyle tanıştıran kitaptır kendileri. Sonrasında merakımdan onunla ilgili bir bölüm okudum diyebilirim. İnşallah güzel bir yapım olur da hayal kırıklığına uğramayız. Filmleri beğenmediğimi hatırlıyorum ama hayal meyal. İzlerken aynı etkiyi bırakmamış sanırım. Okuduklarım daha bir net aklımda.