Peyami Safa Kitaplığı (Ötüken Neşriyat)

Yeni kitap yolda.

3 Likes

2 Likes

Yeni kitap listeye eklendi.

14

İstanbul Hikayeleri (Babil)

4 Likes
3 Likes

Kitaplar çıkalı çok oluyor aslında. :slight_smile: İlk kitap çıkınca devamı gelir mi aceba yoksa tek baskımı olacak dedim. Sonrasında devamı geldi ama eklemeyi yüklemeyi unuttuk. :joy::joy::joy:

2 Likes

Aynen kaçırmışız devamı gelmiş. Nasıl gözden kaçmış bu kadar hayret. Paslanmışız :joy:

1 Like

Hiç sorma. Bu aralar şu Everest Yayınları’nın Modern Klasikler dizisi ile uğraşıyordum. Mail attım listenin tamamı için sağolsunlar göndermişler. Bugün listeyi güncelleyeceğim.

3 Likes

Hangi yayınevi, hangi liste olursa olsun yardıma ihtiyaç olursa haber etmen yeterli kardeşim. :slight_smile:

3 Likes

Şu an çok şaşkınım everest nasıl cevap vermiş. Hiçbir şeye geri dönüş yapmıyorlar genelde. Neyse haber çok güzel güncel halini merakla bekliyorum. :slight_smile:

Biz de haber edebilir miyiz :slight_smile:

2 Likes

Tabiki neden olmasın :slight_smile:

1 Like

Elimdeki listeyi güncelledim. Ama kafama takılan birkaç konu var listede olmayıp modern klasikler kapağı ile çıkan kitap filan var tekrar yazdım o cevaba göre güncelleyeceğim listeyi.

Cevap konusunda bende çok şaşırdım açıkçası beklemiyordum.

Tabi ki de haber edebilirsin. Ama şimdiden söyleyeyim benden , @Strenergy ve @frht45 kardeşlerimden hızlısı yoktur. :joy::joy::joy: Özellikle @Strenergy ye dikkat et.

2 Likes

:smiley: Teşekkürler. Benim Bildiğim Remarque’nin Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabı var mesela ilk önce modern klasik olarak çıkmıştı. Sonra değiştirdiler kapağını.

1 Like

Aynen bana gelen listede dizinin 9. kitabı olarak görünüyor. Kapak farklı olunca onu da sordum.

1 Like

İnşallah soruları da cevaplarlar da en sağlıklı listeye ulaşırız sonuçta.

1 Like

Sayemizde bir çok yayınevi elinde ki listeyi de güncellemiş oluyor. :joy::joy:

1 Like

:joy::joy: Evet bazıları çok dağınık çalışıyor. :roll_eyes:

1 Like
2 Likes

Yeni kitaplar yolda

5 Likes