Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Harika görünüyor yine. :smiley: Kader Ajanları gelsin sırada 3. Kitap var.

üçüncüsü çıktı

1 Beğeni

Biliyorum. Ben sırada 3. Kitap derken alma sırası 3 de demek istedim. :smiley: Sanırım yanlış ifade ettim söylemek istesiğimi.

2 Beğeni

Kagıt kalitesi nasıl acaba? + görsel atabilirmisin

Bildiğin A4 kağıt. Üniversitedeki ders notlarıma bakıyomuşum gibi hissettiriyor. :grin:

1 Beğeni

Aynı sadece cilt tasarımı degişik. Ama büyülü fenerin kapagı daha iyiydi

2 Beğeni

Ben ilk cildi askerde okudum. Beyaz kağıt bir farklılık oldu sadece benim için. Kalitesinise iyi bence.

1 Beğeni

5 ciltten oluşan bir seri demi bu kitap?

1 Beğeni

Evet. 5 ciltten oluşacak bir seri.

2 Beğeni

36,75 TL imiş :wink:

3 Beğeni

Bkm kiitap sitesinde satışa açılmış. 33,32 TL şuan için en ucuzu burası. Ayrıca daha hızlı geliyor.

Kargo bedava. :slight_smile:

Yetenekliler Dünyası - Toplu Öyküler Cilt 3

2 Beğeni

Şuan bu 3 cilt bkmde mi en uygun fiyatta yada daha ucuza satan bir site varmı?

1 Beğeni

Benim gördüğüm daha ucuzu satan yok. Daha doğrusu satan yok olanlarda en az 10 gün temin istiyor. Ben tüm Alfa Yayınları kitaplarını BKM üzerinden alıyorum hiç sorun yaşamadım. En fazla siparişten sonra 5. günde elimde oldu kitaplar.

2 Beğeni

Saolun bilgi için. Amazon dan eski kapak tasarımı olan ilk 2 kitabı aldım. Hemde çok uyguna geldi👍

İlk iki cilt Büyülü Fener’den çıkanlarla tamamen aynı. Büyülü Fener 3, 4 ve 5. ciltleri basmadı zaten. 4 ve 5. ciltlerde Alfa’dan çıkacak bu durumda. Ben ilk iki cildi Büyülü Fener’den almıştım maalesef. diğer ciltlere Alfadan devam edip seri bitince ilk iki cildi yeniden almayı düşünüyorum. Böyle saçma durumlar var işte.

3 Beğeni

Büyülü fenerin basımı kötümü niye malasef aldım dediniz? Bende bugün sipariş verdim

Yok ondan değil tekrar Alfadan alacağım için maalesef dedim. Kapak tasarımı dışında birebir aynı zaten kitaplar.

İyi o zaman ne bilim büyülü fener bassaydı daha iyi olurdu sanki. Yeni kapak tasarımları felaket kötü benim için alfanın

Bide sizdeki ilk 2 kitabı satsanız kaca satarsınız? Meraktan soruyorum

Valla Nadir Kitap’ta ikisine 100 TL yazmışlar ama alan olur mu bilmiyorum. Ben şahsen satmayı düşünmem, en azından Alfa’dan seriyi tamamlayana kadar.

1 Beğeni