Philip K. Dick Kitaplığı (Alfa Yayınları)

(Samet) #243

Yazdığın için teşekkürler. Gerçekten baskı kalitesi çok iyi duruyor. Beyaz kağıt değişik olsa da D&R’da elime aldığımda iyi gelmişti. Şimdi resimlere bir kez daha bakınca baskıya yine hayran kaldım ama tabi ocak ayına kaldı almam. Umarım baskı tükenmez…

(kimyager _ferhat gürdoğan) #244

BKM’den verdiğim sipariş elime ulaştı arkadaşlar. 10 kasımda vermiştim. Kargoda ücretsiz bu ay. PKD’leri en hızlı temin eden bu site diye düşünüyorum. Son 5 kitabı burdan almıştım.

(Alper) #245

Kidega daha hızlı galiba…

Bu ay Alfa ve Everest kitaplarını Kidega, BKM ve İdefix’ten aldım… Kidega siparişimin 3. günü 2 Alfa kitabı da elimdeydi… BKM ve idefix 1 haftayı geçmişti…

(kimyager _ferhat gürdoğan) #246

Doğrudur. Arada daha hızlılarda çıkabiliyor demekki. :+1:t6:

(Alper) #247

Genelleme yapmış gibi oldum… Her genelleme gibi benim " Kidega erken gönderdi" genellemem de muhtemelen yanlışlanır :slight_smile:
Belki de kitaplar stoklarında vardı,…

(Demet ) #248

Sadece bu kitabı mı almıştınız? Bir kitaba bile ayraç koyuyorlar mı yani ben de sipariş vereceğim de. Sadece bir kitap alacağım için ayraç falan koymazlar diye düşünüyordum :smiley:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #249

Evet koyuyorlar . Ve ayraçları çok güzel. Biraz öncede Metis’in Son Tiryaki kitabınının siparişini verdim . Bakalım ondan nasıl bir ayraç gelecek.:smile:
@alper sizin şansınız o zaman stoklu olması. :smiley:

(Umut K.) #250

Aynen, benim için de en hızlısı Kidega’ydı. 2 günde Alfa kitaplarını temin ettiler.

(Serhat) #251

11 kasımda verdim ende BKM üzerinden siparişi. Hafta sonuna denk gelmesi sebebiyle bugün teslim aldım. İş yerine istediğimden cumartesi teslim edemediler.

(Ahmet Boyraz) #252

Siparişi yaklaşık 2 hafta önce vermiştim ben cuma günü temin edip bugün kargo ile teslim aldım. Sanırım temin gecikmesi nedeniyle geç geliyorkuş hep. Sağlam geldi yabyeter bana. :slight_smile:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #253

Geliyor bir tane daha . :clap:t6::clap:t6::+1:t6::+1:t6:

(Emrecan) #254

Hocam çıkacak kitapları nereden takip ediyorsunuz?

(Serhat) #255

http://www.telifhaklari.gov.tr/kitap-bandroller

Bu linkten. Bu siteden sadece bandrol alınan kitaplar görülür. Ortalama 1 ay içerisinde kitap çıkmış oluyor.

(Beren) #256

Valis üçlemesi de gelse tadından yenmeyecek. Alfa çok güzel işler yapıyor.:cowboy_hat_face:

(Emrecan) #257

Teşekkür Ederim :slightly_smiling_face:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #258

Kitap bu galiba.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #259

Elektrikli Düşler’i okudum. Hepsi birbirinden harika 10 öykü. Değişen dünya ve insanlık temalı, gerçekliği sorgulan öyküler. Çok hoşuma gitti ve çoğu konuda haklı eleştiriler. Kitaptaki öyküler diziye uyarlanmış. Her öyküden önce ünlü yönetmenlerin öykü hakkında birkaç sayfa yorumları bulunmakta. Yorumları öykülerden sonra okunmalı bence. 2018 sonuna kadar PKD’ye devam. Seviyoruz seni. :+1:t6:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #260

Ölüm Labirenti’ni okudum. Çok iyiydi diyebilirim. Belli yazarları ve serilerin arka tanıtım yazılarını asla okumam. PKD bu yazarlardan biri. Giriş, gelişme ve sonuç hepsi çok iyiydi. Hatta nerden nereye bağlandı konu dedim. Kısaca 14 kişi Delmark-O adındaki ıssız gezegend koloni kurmak için gidiyorlar. Olaylar son kişininde gelmesiyle başlıyor. Devamı kitapta. :smile:

PKD okuyorsanız her şeye hazırlıklı olmalısınız.

Yeni kitap :slight_smile:

(Ahmet Boyraz) #262

Kapak çok güzel olmuş.