Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Doğrudur. Arada daha hızlılarda çıkabiliyor demekki. :+1:t6:

1 Beğeni

Genelleme yapmış gibi oldum… Her genelleme gibi benim " Kidega erken gönderdi" genellemem de muhtemelen yanlışlanır :slight_smile:
Belki de kitaplar stoklarında vardı,…

1 Beğeni

Sadece bu kitabı mı almıştınız? Bir kitaba bile ayraç koyuyorlar mı yani ben de sipariş vereceğim de. Sadece bir kitap alacağım için ayraç falan koymazlar diye düşünüyordum :smiley:

1 Beğeni

Evet koyuyorlar . Ve ayraçları çok güzel. Biraz öncede Metis’in Son Tiryaki kitabınının siparişini verdim . Bakalım ondan nasıl bir ayraç gelecek.:smile:
@alper sizin şansınız o zaman stoklu olması. :smiley:

4 Beğeni

Aynen, benim için de en hızlısı Kidega’ydı. 2 günde Alfa kitaplarını temin ettiler.

2 Beğeni

11 kasımda verdim ende BKM üzerinden siparişi. Hafta sonuna denk gelmesi sebebiyle bugün teslim aldım. İş yerine istediğimden cumartesi teslim edemediler.

1 Beğeni

Siparişi yaklaşık 2 hafta önce vermiştim ben cuma günü temin edip bugün kargo ile teslim aldım. Sanırım temin gecikmesi nedeniyle geç geliyorkuş hep. Sağlam geldi yabyeter bana. :slight_smile:

Geliyor bir tane daha . :clap:t6::clap:t6::+1:t6::+1:t6:

2 Beğeni

Hocam çıkacak kitapları nereden takip ediyorsunuz?

http://www.telifhaklari.gov.tr/kitap-bandroller

Bu linkten. Bu siteden sadece bandrol alınan kitaplar görülür. Ortalama 1 ay içerisinde kitap çıkmış oluyor.

1 Beğeni

Valis üçlemesi de gelse tadından yenmeyecek. Alfa çok güzel işler yapıyor.:cowboy_hat_face:

1 Beğeni

Teşekkür Ederim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kitap bu galiba.

Elektrikli Düşler’i okudum. Hepsi birbirinden harika 10 öykü. Değişen dünya ve insanlık temalı, gerçekliği sorgulan öyküler. Çok hoşuma gitti ve çoğu konuda haklı eleştiriler. Kitaptaki öyküler diziye uyarlanmış. Her öyküden önce ünlü yönetmenlerin öykü hakkında birkaç sayfa yorumları bulunmakta. Yorumları öykülerden sonra okunmalı bence. 2018 sonuna kadar PKD’ye devam. Seviyoruz seni. :+1:t6:

3 Beğeni

Ölüm Labirenti’ni okudum. Çok iyiydi diyebilirim. Belli yazarları ve serilerin arka tanıtım yazılarını asla okumam. PKD bu yazarlardan biri. Giriş, gelişme ve sonuç hepsi çok iyiydi. Hatta nerden nereye bağlandı konu dedim. Kısaca 14 kişi Delmark-O adındaki ıssız gezegend koloni kurmak için gidiyorlar. Olaylar son kişininde gelmesiyle başlıyor. Devamı kitapta. :smile:

PKD okuyorsanız her şeye hazırlıklı olmalısınız.

5 Beğeni

Yeni kitap :slight_smile:

9 Beğeni

Kapak çok güzel olmuş.

1 Beğeni

Bu güzel baskılar için Alfa ya ne kadar teşekkür etsek az :slight_smile:

1 Beğeni

BKM’de fiyat biraz daha uygun. Hem kargo ücretsiz. Birde 9 taksit var bazı kartlarda. Ben verdim siparişi. ( 9taksit :grin: ) Adı gibi seneye kadar gelir. Beklicez. :joy:

PKD’lerin BKM’den aldım son 6 kitabı. 6-7 günde geldi genelde.

4 Beğeni

Artık Valis üçlemesinin çıkması lazım. Yazıldığı tarihler kafayı tam anlamıyla kırıp dünya dışı bir bilinçle iletişim halinde olduğunu idda ettiği döneme denk geliyor ki en edebi eserleri de onlar zaten.

3 Beğeni