Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Ubik Alfa’dan çıkmadı ki henüz. Eğer altıkırkbeşten okuduysanız erken yargılamışsınızdır.

Ubik benim en sevdiğim Philip K. Dick kitaplarından biridir. Hayal ve gerçeğin iç içe geçtiği karmaşık bir olay örgüsü var. Bu tarz hoşunuza gitmediyse yazarın belli bir dönemden sonraki eserleri aşağı yukarı böyle. Daha farklı bir tarzı olduğu için Vulcan’ın Çekici’ni önerebilirim okumadıysanız. Ama ileride Ubik’e bir şans daha vermenizi isterim.

1 Beğeni

Merhaba, daha önce yazılış cevaplandıysa kusura bakmayın. 400 mesajı okuyamadım. Yazarı merak ediyorum, daha önce okumadım. Sizce hangi kitabıyla okumaya başlamalıyım? Beni teşvik edecek, daha çok okutturacak bir kitabı var mı size göre?

Vulcan’ın Çekici ile başlayabilirsin.İstediğin bilgiye hızlıca konuyu ara kısmından ulaşabilirsin.

1 Beğeni

12 Beğeni

İlk defa bir 6:45’ten alfaya geçen kitap.

9 Beğeni

O zaman darısı diğer kitapların başına

2 Beğeni

Kitabınabak sitesine göre “Çığrından Çıkmış Zaman” kitap sitelerinde temin edilemiyor gözüküyor. Alfa, 6.45’ten çıkan diğer PKD kitaplarını basmak için kitapların tamamen bitmesini bekliyor olabilir.
Bu arada “Kozmik Kuklalar” daha görücüye çıkmadı.

3 Beğeni

PKD konusunda Alfa’da ses var ama görüntü yok. Toplu Öyküler’in 4. cildi çıkmadı çıkmıyor da. :S :S

1-2 aydır yayınevlerinin kitap basma hızları düştü, ekonomik krizin derinleşmesinden kaynaklı galiba.

1 Beğeni

Bilemiyorum. Biraz daha sabredeceğiz sanırım. :smiley: :smiley:

Kozmik Kuklalar matbaada imiş. Önümüzdeki hafta gelmesi bekleniyormuş. :slight_smile:

Toplu Öyküler’in 4. cildi çıkmadı çıkmıyor da. :S :S

@SJack 4. cilt hazırlık aşamasında imiş. :slight_smile:

4 Beğeni

Hazırlıkta kalır o. :smiley: :smiley:

Bilemiyorum artık. :slight_smile:

Birde Tenten’i ciltli yapacaklar mı onu sorsanız :slight_smile:

1 Beğeni
11 Beğeni

Sonunda bir an unuttular kitabı sandım. Acaba sıra hangi PKD kitabında?

1 Beğeni

Emin değilim sormak lazım tekrar. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni
  1. Ciltte diye bir haber ver de müjden benden. :slight_smile:
1 Beğeni

10 gün önce “Çığrından Çıkmış Zaman” için bandrol alınmıştı, sıradaki bu kitap olacakmış. :slight_smile:

6 Beğeni