Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

YKS sınavında Philip K. Dick sordular çok mutlu oldum.

4 Beğeni

Nasıl bir soruydu, kitaplarıyla ilgili mi?

2 Beğeni

Soruyu soran kim cevap veren kim gibi gerçeklikle alakalı bir sorudur kesin. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Yazarın işlediği konuları Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi kitabı ile örnek vererek anlatan bir soruydu, hatta soruda Bıçak Sırtı ismi ile sinemaya uyarlandığı bile yazıyordu. :grinning:

7 Beğeni

Toplu Öyküler kaç cilt olarak planlanıyor bilgisi olan var mı? Sanırım en son 3.cilt çıkmıştı

5 ciltti galiba, (yanlış hatırlamıyorsam. )

3 Beğeni

5 Cilt toplamda. 4. cilt için biraz geciktiler. Ama 2 aya çıkar diye düşünüyorum ben.

1 Beğeni

3.cildi yıllarca beklemiştik forumda. Tabii ben umudu kesmiştim ama iyi ki Alfa olaya el attı da 3’ü görebildik. Fakat olan bana oldu ilk 2 cildim Büyülü Fener’den. :smile:

Ben büyülü fener basımını alacaktım fakat yeni basımına askerdeyken çarşıda denk gelmiştim. :smiley:

1 Beğeni

Büyülü Fener de Alfa Grubu’nda. Büyülü Fener’i şimdi çoçuk kitaplarına ayırdıkları için kitaplar Alfa’ya geçti. Kitaplarda kapak dışında farklılık yok.

1 Beğeni

Elektrikli Düşler ile Androidler Elektrikli Koyunlar Düşler mi? farklı kitaplarmış sanırım. Alfa ne zaman Androidler Elektrikli Koyunlar Düşler mi? 'yi basacak bilgisi olan var mı?

2 Beğeni

Evet farklı kitaplardır. Biri roman diğeri öykü seçkisidir. Dediğiniz kitabı da basacak mı herhangi bir bilgim yok. Alfa Kitap Soru Hattı kısmında sorabilirsiniz. Alfa yetkilisi size daha net bir cevap verecektir.

1 Beğeni

12 Beğeni

resim

14 Beğeni

Daha önce yukarıda belirtmiştim. Son konuşmamıza göre genel itibari ile programda bir değişiklik yok gibi. Sıradaki PKD kitapları;

• Aksın Gözyaşlarım Dedi Polis
  • Gazap Tanrıları

Bir aksilik olmazsa Ekim ayı içinde peş peşe gelecekmiş.

17 Beğeni

Valis lazım bize Valis :slight_smile:

1 Beğeni

“Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi?” için kapak beklenmekte, önümüzdeki hafta matbaaya gönderilecekmiş. Bir aksilik olmazsa fuara yetişir dedi yayınevi yetkilisi. :slight_smile:

13 Beğeni

Son zamanlarda duyduğum en güzel haber diyebilirim :slight_smile:

1 Beğeni

Bende çok sevindim yanlış anlamadıysam fuara kadar 3 PKD kitabı çıkmış olacak bir aksilik olmazsa. :slight_smile:

2 Beğeni

Evet ben de dün konuştum biri Toplu Öyküler olacak hatta muhtemelen.

1 Beğeni