Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Çıkış tarihi belli mi acaba? İlk cilt çok iyiydi 2.sini de kaçırmamam gerek. :slight_smile:

3 Beğeni

Bir aksilik olmazsa yarın internet sitelerine düşer. Genellikle bandrol alındıktan 1-2 gün içinde sitelere ön siparişe açılıyor. Ama net şu tarih demek için erken.

2 Beğeni

Bu siteden bu kitaplara nasıl bakıyoruz acaba ben bulamadım da

1 Beğeni

Bandrol alınan kitaplar

Linke tıkla, tarihi güncel seç ara de bu kadar

2 Beğeni

İthaki Yayınları PENGUEN KİTAP KASET BASIM YAYIN PAZ.TİC.LTD. ŞTİ. diye geçiyor geri kalan aynı isimle genelde :+1:t6:

4 Beğeni

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :pray:

3 Beğeni

PKD’nin hayatını araştırmanızı tavsiye ederim. O kitapla ilginç benzerlikler bulacaksınız.

3 Beğeni

Merak ettim şimdi çok ilginç bir hayatı olduğunu biliyorum tabi geniş kapsamlı değil

2 Beğeni

Alfaya kaç kere sormama rağmen lem hakkında hiçbir şey demiyolar. Sezona doğru bir şeyler verseler bari

1 Beğeni

Kader Ajanları 2. cilt kitapyurdunda satışta

4 Beğeni

Listemiz güncellendi. Kapak eklendi. Allah Alfa Yayınları’nın hızını bozmasın. Maşallah.

Kader Ajanları Toplu Öyküler Cilt 2 (Kitapyurdu)

3 Beğeni

Alfa1-2 ay daha yatar artık :grin:

2 Beğeni

Ya bide toplu öyküler neden beyaz kağıda basılı.Okumaya başlıcam ama kendimi üniversitedeyken ders çalışmaya başlıyormuş gibi hissediyorum :joy:

3 Beğeni

İlk kitabı bu ay almayı düşünüyordum fakat ikinci cildin geldiğini öğrenince vazgeçtim. Baskı, kapak falan çok güzel ama fiyatlar cep yakmıyor değil. Kasım fuarına kadar belki iyi bir indirimle toplu almayı düşüneceğim artık. Ben beklerken baskısı tükenmese bari :neutral_face:

1 Beğeni

Ben keyifle okudum açıkçası. Bazen farklılık iyi geliyor.

1 Beğeni

Yine Alfa’dan çıkmış olan yazarın eşinin yazdığı biyografisini de ekler misiniz, bilmeyenlerin dikkatini çekecektir böylece.

Philip K. Dick’in Peşinde (Anne R. Dick)

2 Beğeni

Listeye ekleyerek güncelledim.

3 Beğeni

5 Beğeni

Daha önce cevirisi olmayan bir kitap galiba eylülde çıkar artık :smile:

3 Beğeni

The Penultimate Truth

1 Beğeni