Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Ben de açıkçası Philip K.Dick için uygun indirim bekliyorum. Alfa yayınlarından Douglas Adams kitapları arada dr’da %40 indirim görüyor o yüzden umutluyum.

1 Beğeni

Güzel liste olmuş eline sağlık :+1:t6:

DR. Gelecek bekliyorum.

acaba ubik’in de telif hakkını aldılar mı? 6:45 çevirisini alıp okumaya korkuyorum. bir de sizce ubik PKD külliyatına başlamak için doğru kitap mı?

6:45 Yayınlarının çevirisi rezalet bunu Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi de gördüm lakin Ubik’i henüz okumadım. Pkd’ye Bay Uzay Gemisi ile başlayabilirsiniz bana göre.

Şu sondan bir önceki gerçek kitabına herhangi bir yerde rastlayan/alan kimse var mı? Siteler günlerdir teminde bekletiyor. Kitap basılmadı mı noldu anlamadım.

1 Beğeni

Ben BKM kitaptan satın aldım. Kargo yolda gelince foto atarım.

Ben kitabı aldım, ama tanıtım için yollanmıştı. Belki dağıtıma vermekte gecikmişlerdir.

1 Beğeni

Fotoğrafa gerek yok sağol. belli ki kitabın dağıtımı çoktan yapılmış. onu öğrenmem yetti.

1 Beğeni

Keşke çeviri önceliğini VALIS üçlemesine verselerdi.Bu üçleme edebi olarak diğer kitaplarının çok çok üstünde.Bu üçlemeyi okuyan biri için diğer kitapları çok basit gelir.Kafayı kırdığı son dönemlerinde yazılmış şaheserler.

Dün kitapçıda aldım kitabı elime. Beyaz kağıt çok itici ve soğuk geldi. Neden böyle bir şey yaparlar anlamadım.

1 Beğeni

Ben de PKD’nin birçok kitabını okudum, öykülere bir türlü geçemedim, ders kitabı gibi geliyor beyaz kâğıdı görünce. Büyülü Fener de aynı şekilde beyaz kâğıda basmıştı, Alfa da öyle yapmış!

Toplu öykülerin beyaz kağıt olarak basılması kitabı ağır ve okuması zor yapmış. İsabetsiz bir kağıt tercihi olmuş benim açımdan.

Yeni kitap :wink:

8 Beğeni

Daha eganbadan “sondan bir onceki gercek” gelmedi. Bu kitabin hemen cikmasida isin tuzu biberi oldu.

1 Beğeni

İlknokta ayın 17’sinde verdiğim siparişimde yer alan Sondan Bir Önceki Gerçek’i baskısı yok diyerek bugün siparişten çıkardı…

Ayrıca İskandinav Mitolojisi - Ciltli temin edilmiş, ciltli baskı çıkmış ya da en azından ilknokta’ya ulaşmış

1 Beğeni

Alfa Yayınlarının kitaplarını geçen Bkm kitaptan almıştım elime ulaştı. Şuan sanki Bkm kitap avantajlı gibi.

3 Beğeni

10 iş gününde temin yazıyor çoğu sitede .Siparişe göre mi basıyorlar ? Şaka gibi :grin:

1 Beğeni

Şaka gibi bir olay zaten. O değil muhattapda bulamıyoruz.

1 Beğeni

Amazon’dan Gökteki Göz ve Alfa Ayının Kabileleri kitaplarını aldım. İlk kez Philip K. Dick okuyacağım. Gökteki Göz’ü internet sitelerinden bulamadım. Amazon’da da 1 tane kalmışken kaçırmak istemedim.