Piksellerin Ardındaki Diyarı Keşfetmek: Lorekeeper Ekibiyle Söyleşi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/roportaj/piksellerin-ardindaki-diyari-kesfetmek-lorekeeper-ekibiyle-soylesi/

Sevilen oyunların külliyatlarını Türkçeye çevirip bizlerle paylaşan Lorekeeper’ın kurucusu Can Arabacı ve editör ekibinden Ezgi Pajecki ile kendileri ve Lorekeeper’ın geleceği hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. (DEVAMI…)

6 Beğeni

Güzel bir röportaj olmuş. Saygı duyulası bir ekip gerçekten.

1 Beğeni

Beğenmene sevindim.

Kesinlikle öyleler. Mütevazilikleri de takdir edilesi.

1 Beğeni

Ben de keyifle okudum, elinize sağlık. Yaptıkları işi pek takip eden birisi değildim ancak ne kadar değerli olduğu ortada. Orphea’nın hikayesini göz ardı etmemeleri ile de ayrıca sevgimi kazandılar :smile:. Her ne kadar sürekli Blizzard oyunlarıyla vakit geçirsem de şirket için işlerin pek iyiye gideceğini sanmadığımı söylemeliyim. Özellikle Mike Morhaime’in ayrılışından sonra dedikodular hiç iyi değil. Yine de yarının ne getireceği bilinmez, umarım doğru düzgün bir yönetim anlayışı ile işleri yoluna koyarlar demekten başka bir çare yok.

1 Beğeni

Severek okuyup (dergide) severek takip ediyordum (sitede). Şimdi de severek konuk ettik :slight_smile: Keyifli bir söyleşi olmuş, eline sağlık @Gurlino.

1 Beğeni

Teşekkür ederim, beğenmenize sevindim. Lorekeeper’ı tanıtmış olması açısından anlamlı bir röportaj oldu.

Blizzard’ın hisselerinin çakılması durumun ne kadar karanlık olduğunu gösteriyor zaten. Güven kaybolursa oyuncu kitlesi de oyunları bırakır. Sonrasını konuşmak bile istemiyorum.

@mit Teşekkürler üstat. Röportaja katkıların için ben teşekkür ederim.

2 Beğeni