Premier League Sevenler Cemiyeti

İki takımda tehlikeli her an ardı ardına goller gelirse de şaşırmam ama şimdiye kadar Liverpool daha istekli oynuyor. Tabi daha ilk dakikadan verilen penaltının etkisi var bunda.

1 Beğeni

O penaltı maçın havasını biraz bozdu bence.

1 Beğeni

İzleyemedim o pozisyonu ama haksız diyordu arkadaşlar. 2. yarı defansı çözmek için Tottenham bir şeyler yapmazsa maçı verir.

Penaltı bence haksız değil ama 2. dakikada da gol olmamalı.

Lucas Moura totemi yapılır. 2.yarı daha bir heyecanlı olur.

1 Beğeni

Onsuz olmayacak gibi.

1 Beğeni

Çok heyecansız oynuyor Tottenham. Sanki 10 yıldır finale çıkıyormuş gibi. Haddinden fazla soğuk kanlılar. 2.yarı biraz kaos yaparlarsa Ajax maçı gibi heyacan gelir maça.

Herhalde 25. saniyede gelen penaltının şokunu atlatamadılar. Bir durgunluk var, zevksiz geçiyor final.

3 Beğeni

Bence bu sadece Tottenham tarafının suçu değil. 20’li dakikalarda biraz baskı yapmaya çalıştılar ve Liverpool da biraz kapandı sanki. Kontra atak ile devam edecekler gibi görünüyor. Türk takımı gibi skorun üstüne yatmaya çalışıyorlar. Yakışmıyor.

Şimdi tekrarına bakıyorum ama bence penaltı değil. Koltukaltına çarpmış sadece.

@okanakinci Liverpool istediği gibi rahatça oynadı ilk yarı.

Şuda unutulmamalı hava 30 derece imiş. Ben evde don atlet oturduğum yerde şıpır şıpır terliyorum. Enerjilerini son yarım saat ortaya çıkaracaklardır.

Liverpool uyutuyor şu an resmen. Tottenham’ı bilmem ama ben uyuyacam birazdan

1 Beğeni

Tarihin en sıkıcı finallerinden birisi herhalde. Bilmiyorum daha sıkıcısı var mıdır?

3 Beğeni

Liverpool kazandığı için sıkıntı yok. :joy: Şurada Liverpool için bir iki saat sıkılmışız çok mu ?

1 Beğeni

Son bugün beni kanser etti.

Allison da bir Muslera kadar iyiymiş. Hahaha :sweat_smile::grin::sweat_smile::grin:

Chelsea-Liverpool maçına biletler ne zaman açılır acaba. Umarım bugün ki kadar sıkıcı olmaz.

Gerçekten çok sıkıcı maçtı. Ama yine de

s-a4109a28fed9ddde06308170a9dc53ae7a8a5d3d

3 Beğeni

Acaba buradan Philip Kerr’in Devre Arasi serisini okumus olan kimse cikar mi?

Günlerdir Jürgen Klopp’un resimlerine bakıp gülümsüyorum, umarım aşık olmamışımdır.

3 Beğeni