Premier League Sevenler Cemiyeti

19/20 sezonu için fantasy ligi açıldı, oynayan çıkarsa bir rıhtım ligi kurabiliriz kendi aramızda.

1 Beğeni

Yıllar oldu fantasy ligi oynamayali. Nereden şey ediliyor bu meret?

Rıhtım ligi olursa katılırım.

Buradan oynanıyor oyun: https://fantasy.premierleague.com
Telefon için de uygulaması vardı ama adı şu an aklımda değil.

@ohyespatates Kingebu ile beraber sizi +2 olarak yazayım o zaman, en azından 10-15 kişi olursak ligi kurabiliriz diye düşünüyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

https://streamja.com/nvq4
Futbol zekası başka bişey

2 Beğeni

Arkadaslar. Hazir miyiz?

2 Beğeni

Yok yok. 4-0’a sevinen Liverpool sempatizani gibi soyledigimi hayal edin.

Sonra skor ne oldu bilemiyorum tabii. Valiz hazirlama isine dondum.

1 Beğeni

Lig büyükleri iyi başladı şampiyonluk yarışına Tottenham’da girecek gibi, ama henüz çok erken. Chelsea’ye üzüldüm hak etmedikleri bir ağır yenilgi aldılar. 3-4 maçı canlı izledim digerlerinin genis özetlerini, lig yine kalite kokuyor mis…

Trt Premier League yayınlarından ne kadarlık bir hak aldı acaba?

1 Beğeni

Geçen gün maçı S Sport üzerinden yayınlıyorlardı. Bildiğiniz ekran hatası verdi :smile:

Chelsea de bu sene bitti bence. Hazard gitti, transfer sorunu falan derken bu sezon 5.-7. arasında bir yerde ligi bitirirler.

3 Beğeni

Onlar, Giroud isimli öküz arabası ve kazma melezi yaratığı aldıkları gün bitmişlerdi.

1 Beğeni

Chelsea bugün gerçekten de çok iyi. Liverpool bilinen futbolunu ilk yarıda Firmino’nun yokluğunda ortaya koyamadı. Klopp de bunu anlamış ki direk Firmino’yu oyuna aldı. Nitekim de Liverpool’un oyunu daha iyi oldu.

Chelsea’de Kante ve Pulisic çok iyi. Özellikle Kante’ye hayran kaldım. M.United maçında da çok iyiydi.

1 Beğeni

Gençler nerdesiniz? :thinking:

City yine bildiğimiz gibi. Agüero’nun golü mükemmel…

Bugün hem Tottenham hemde Liverpool maçını canlı yayın izlediğim için 4-5 aylık şans stoğumu erittim herhalde. Bu ligde kimin ne yapacağını kestirmek çok zor.

2020 nelere gebeymiş de biz bilmiyormuşuz. Gerçi bilmek de imkansız. Yalnız Liverpool 7 golün üçünü defanstan sekip yedi.

1 Beğeni

Mane’nin Coronavirus’e yakalanması moralleri bozmuş, dediğinize katılıyorum ve kalecileri de inanılmaz kötü.

Futbol da 2020’den nasibini almış gibi. Bizim lig dahil birçok ligde inanılmaz maçlar oynanıyor.

1 Beğeni

Galatasaray-Fenerbahçe olmadığı sürece maç izlemem. Diyelim ki izlerim o zaman Premier League açarım. Sakin lig izlemesi güzel.

1 Beğeni

Sporun her türlüsünü severim. Burada popüler kültür haricinde arada başka şeylerinde konuşulmasını görmek güzel oluyor.

1 Beğeni

Lisedeyken Bayern’le yatıp Bayern’le kalkardım. Barcelona’yı harcadığı maçta “sevdiğim takım geri dönmüş” dedim. Ama bugünkü maçta da gördüm ki bu sene listeme alıp izleyeceğim takım değil. Atalanta’yı beğendim. Bu seneki takımım Atalanta (seni seçtim Pikachu). Süper Lig maçlarından uzak duruyorum, hastalık sebebi valla. Gerçi birazdan Alanyaspor maçının özetine göz atarım güzel gidiyorlar.

1 Beğeni