Premier League Sevenler Cemiyeti

(Carai an Caldazar!) #305

Acaba takımi psikolojik olarak yipratmaya mi calisiyorlar?

Emre’ye uzatılan fırça bir ergenin işi hadi diyelim bireysel protesto, Şiddet yok, Emre’de doğrusunu yapıp görmezden gelmiş.

Havalimanı olayı için kim ne anlatırsa anlatsın ne gerekçesi olursa olsun 3 saat bekletmişler… Ama aslında iyi ki yaptı bunu İzlanda, beraberlik alırız diyordum artık bu gazla yener geliriz. :slight_smile:

(Erdem) #307

Fırçalı elemana çok takılmıyorum akli dengesi yerinde olmayabilir. Burak yanından geçerken kendisi de fırçayla konuşuyordu.

Havaalanında bekletme psikolojik yıpratma. Bizde de mesala otelin önüne gidip konuk ekibi gece uyutmamaya çalışılırdı ya da antreman yapacakları sahayı geç ayarlarlardı.

Her şeye rağmen dönüp kendimize bakalım. Twitterda A… S… Diye gündem mi oluşturulur. Fransa maçından sonra öyle küfür mü edilir.

(Özgür Kuru) #308

Şimdi otelin önüne 100 tane taraftar gönderip rahatsız edersin haberimiz yok dersin. Üstüne polis gelir ufak bir arbede çıkar gürültü devam eder filan. Lakin hava alanları gibi güvenliğin ve prosedürün üst düzey olduğu bir yerde bir milli takıma böyle bir muamele tam anlamı ile rezilliktir gözümde. Misli ile karşılık verme noktasında maçı İzmir’e, kafileyi taşıyan uçağı Trabzon’a, malzemeleri taşıyan uçağı da Van’a filan göndermek lazım :). Lakin bizimkiler muhtemelen silaha gül uzatma mantığını güderek misafirperverliğimizi göstereceklerdir.

(Erdem) #309

Muhtemelen aynı şeyleri biz de onlara yaparız gibi geliyor :slight_smile:

Onlar da farkında bu takımın geçen turnuvada rahat yendikleri aynı takım olmadıklarını o yüzden her tür avantajı kullanıyorlar.

Benim kızdığım nokta her maça Viyana seferine çıkmış edasıyla yapmamız. Yensek bile ağır küfürler edilmesi. Zeki ve çeviğiz ama hala ahlak kısmında eksiğimiz var.

Gerçi bu aşırılığı milli takımın yıllardır gösterdiği berbat ötesi performanstan sonra ilk kez böyle oynamanın özlemine veriyorum. Buna da alışınca biraz daha normal oluruz belki.

O değil de güzel oynuyoruz gerçekten. Gençler hatırlamaz ama özlemişim böyle milli takımı.

(Tabibitosan) #311

19/20 sezonu için fantasy ligi açıldı, oynayan çıkarsa bir rıhtım ligi kurabiliriz kendi aramızda.

(Buyici) #312

Yıllar oldu fantasy ligi oynamayali. Nereden şey ediliyor bu meret?

(İbrahim Şahin) #313

Rıhtım ligi olursa katılırım.

(Tabibitosan) #314

Buradan oynanıyor oyun: https://fantasy.premierleague.com
Telefon için de uygulaması vardı ama adı şu an aklımda değil.

@ohyespatates Kingebu ile beraber sizi +2 olarak yazayım o zaman, en azından 10-15 kişi olursak ligi kurabiliriz diye düşünüyorum. :slight_smile:

https://streamja.com/nvq4
Futbol zekası başka bişey

(Aslı Dağlı) #316

Arkadaslar. Hazir miyiz?

(Kaan Aşkın) #317

Neden Orhan Gencebay gibi söylediğini varsayıyorum?

(Aslı Dağlı) #318

Yok yok. 4-0’a sevinen Liverpool sempatizani gibi soyledigimi hayal edin.

Sonra skor ne oldu bilemiyorum tabii. Valiz hazirlama isine dondum.

Lig büyükleri iyi başladı şampiyonluk yarışına Tottenham’da girecek gibi, ama henüz çok erken. Chelsea’ye üzüldüm hak etmedikleri bir ağır yenilgi aldılar. 3-4 maçı canlı izledim digerlerinin genis özetlerini, lig yine kalite kokuyor mis…

Trt Premier League yayınlarından ne kadarlık bir hak aldı acaba?

(İbrahim Şahin) #320

Geçen gün maçı S Sport üzerinden yayınlıyorlardı. Bildiğiniz ekran hatası verdi :smile:

Chelsea de bu sene bitti bence. Hazard gitti, transfer sorunu falan derken bu sezon 5.-7. arasında bir yerde ligi bitirirler.

(Kaan Aşkın) #321

Onlar, Giroud isimli öküz arabası ve kazma melezi yaratığı aldıkları gün bitmişlerdi.

(Ahmet Boyraz) #322

Chelsea bugün gerçekten de çok iyi. Liverpool bilinen futbolunu ilk yarıda Firmino’nun yokluğunda ortaya koyamadı. Klopp de bunu anlamış ki direk Firmino’yu oyuna aldı. Nitekim de Liverpool’un oyunu daha iyi oldu.

Chelsea’de Kante ve Pulisic çok iyi. Özellikle Kante’ye hayran kaldım. M.United maçında da çok iyiydi.