Ps5 için İdeal Televizyon?

Evet başlıktan anlaşılacağı gibi malum konsol çıkmadan yeni bir TV almak istiyorum. Önerileriniz nedir bütçem 5k 6k en fazla. Bir aya alıp yılbaşına kadar borcunu bitirmek, ardındanda ps borcuna girmeyi düşünüyorum.

4 Beğeni

Qled veya Oled almanızı tavsiye ederim. Oledde marka olarak lg diyebilirim

Bana ideal bir model lazım. İndirim bekleyeceğim. Malum TV beğenme işi çok zor.

Bende bi ara almak için baya araştırmıștım sene başında. Mağazalara gidip inçlerine kalitelerine bakmıştım. Model numaralarını falan çekmiştim, almaktan vazgeçince silmişim. Marka olarak bunlar kalmıştı aklımda. Diğer arkadaşlar daha çok yardımcı olabilir belki.
Oled veya Qledlerin görüntü kalistesi çok iyi diğerlerı tırt kalıyor bunların yanında :grinning:

1 Beğeni

Ben de fiyatlara bakayım dedim nanocell özellikli tvler çıkmış, iyi mi araştırmak lazım ya da kullanan arkadaşlar varsa yorum yapsın en güzeli.

1 Beğeni

Yeni konsollar için ideal tv lg oled cx diye biliyorum. G-Sync destekli, 144hz bir tv… Ama başlıkta değil de mesajda sorduğun sorunun cevabı yok…
Şöyle, o fiyat dahilinde 4k yüksek tazelemeli monitörler var… Diğer tarafta da 55’’ civarı tvler var… Yerin varsa 65’’ bile bütçe dahili olabilir…

Seçim yaparken de rtings sitesi çok faydalı… Ben genel olarak philips tvleri sevdiğimden, bütçenin yettiği 7 ve yukarı seri philips al diyebilirim(55’’ 7304 mesela) ama bu biraz kör bir tavsiye olur :sweat_smile:

2 Beğeni

Moralimi bozdun şimdi. :smiley: Hanımı zar zor ikna ettim. O paraya aile saadetim bozulur. :slight_smile:

1 Beğeni

En iyisi önce PS5 sonra TV :expressionless:

1 Beğeni

Ps5 ilk parti ürün katiyen almam. Ps4te bütün arkadaşlarımda sorun çıktı. Ben 4 5 ay sonra aldım. Maşallah hiçbir sorun göstermedi, kolu bile halen çalışıyor ki arkadaşlarım 3 4 tane kol aldılar.

1 Beğeni

Ben hiç konsol almadığım için bilmiyorum, ilk parti ürün ne zaman biter ya da alırken ürün özelliklerinde yazar mı 2. parti diye?

Black Friday zamanı iyi indirime girer çünkü.

7304, Philips’in model numarası(55PUS7304), fiyat değil(fiyat 5k olmalı 55’’ için) :sweat_smile: Lg CX ise 1800 dolar… Türkiye’ye henüz gelmedi…

2 Beğeni

Açıkçası son jenerasyonda One S(çıktıktan bir süre sonra almıştım) ve Ps4Slim hariç her versyonu(Ps4, Xb1, Ps4Pro, Xb1X) çıkınca aldım ve tek bir arıza çıktı… O da One X Scorpio Edition’daydı… Servis yeni Scorpio gelene kadar idareten düz One X verdi. Yeni Scorpio gelince de düzü verip Scorpioyu geri aldım… Sonuçta sıkıntı yaşamadım yani…

Muhtemelen yeniler çıkınca da Series X alırım özel bir versyonu olursa :smile:

5 Beğeni