PS5 İçin TV Önerisi İstiyorum

Konu başlığındaki gibi Ps5 için maximum verim, minimum para ile alabileceğim 55 ekran TV arıyorum. Bütçem en fazla 13k. Aklımda Samsung q70 modeli var. Ama bildiğiniz bir öneri veya kampanya varsa acil duymak isterim. Televizyon seçmek gerçekten büyük eziyet.

55Q60T kullanıyorum PS4 de. Hiç düşünmeyin direk alın.

1 Beğeni

Aslında o TV ye niyet ettim. Ama arkadaşım TV ratings sitesine göre oyun puanı düşük diye üst modelini önerdi. Yani tamamen istatistik verisi. Bir bakalım mağazada test yapmam gerek. Yoksa onun fiyatı daha cazip.

1 Beğeni

Konsol için alınacak bir televizyonda panelin tazeleme hızını(hz), input lag, kontrast, ve siyah değerlerini ön planda tutardım. Bir de kullanıcıların yorumlarına bakmak lazım, bazı modeller yada seriler kronik sorunlu oluyor malesef.

Fiyatını bilmiyorum ama Sony’nin x9 serisini öneririm. Yani x90j serisi (2021), x90h serisi (2020)

(x haricindeki harf üretim yılını belirtiyor)

2022 modeller mayıs gibi gelecek

1 Beğeni

O seri bizi aşar. :relaxed:

Ben q serisini kesinlikle tavsiye ederim. Uzun aylar sonucu araştırmalarım sonucu vardığım nokta.

1 Beğeni

55x90j modeli şuan teknosa (gittigidiyor üzerinden) 14700 liradan satıyor. 3 gün önce vatan gece indirimiyle 13360 liraya satılmış.

Q serisinde de güzel performans veren modeller var, araştırmak lazım.

1 Beğeni