Ragnarok 2. Sezon İncelemesi: İskandinav Mitolojisi, Netflix'in Gençlik Dizisi Dünyası ile Buluşuyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Ragnarok 2. Sezon İncelemesi: İskandinav Mitolojisi ve Netflix

Ragnarok 2. sezon bölümleri ile izleyicilerinin beğenisine sunuldu. Adam Price’ın yaratıcılığını üstlendiği, Mogens Hagedorn ve Jannik Johansen’in yönetmen koltuğuna oturduğu Netflix Norveç yapımı dizinin başrollerini ise David Stakston, Jonas Strand Gravli ve ülkemizde de pek sevilen Herman Tømmeraas gibi genç yıldızlar paylaşıyor. 2. sezon hakkında hazırladığımız inceleme yazısı sizlerle. “Ragnarok”un anlamı ve hatta dizinin teknik… (DEVAMI…)

2 Beğeni

İlk sezon yayınlandığında mitoloji içeriği sebebiyle elbette hızlıca izleyip tüketmiştim, ikinci sezonu da merakla bekliyordum. İkinci sezonu da çıktığı gün izleyip tükettim. Bazı oyuncular gerçekten harika, ekrana yakışıyorlar fakat Thor’u canlandıran oyuncu oldukça vasat. Görsel olarak da vasat, oyunculuk olarak da. Toparlarsak evet, bir gençlik kabaca ergen dizisi diyebileriz fakat yetişkinler için de mitoloji içeriğinden dolayı izlemeye değer. Ben izledim değdi yani.

Netfix’in her köşe bucağa sıkıştırdığı eş cinsellik teması elbette bu dizide de var, sıkı bir Netfix izleyicisi olarak durumdan rahatsız olmuyorken, bananeyken rahatsız olmaya başladığımı farkettim. Durumu normalleştirmeye çalışıyorken itici hale getiriyorlar.

1 Beğeni