Rengârenk Bir Atmosferde Seyahat: Planet Alpha

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Rengârenk Bir Atmosferde Seyahat: Planet Alpha – Kayıp Rıhtım

image

Oyunculara zengin ve rengârenk bir yaşayan dünya sunan "Planet Alpha"yı inceledik. Bu oyunun hikâyesi tamamen sizin hayal gücünüze bağlı! (DEVAMI…)

2 Beğeni

Hiç radarımda olmayan bir oyundu. Oysa platform oyunlarını çok severim. İncelemeyi okurken birden meraklandım, fragmanı izleyince de yaptığım ilk iş Steam’den istek listeme eklemek oldu :slight_smile: Alacağın ols… ee, şey… eline sağlık.

3 Beğeni

Abi eksikleri var ancak platform oyunlarını seven biriysen affetme. Oynamadıysan Far: Lone Sails de öneririm. Bundan çok daha yaratıcı ve iyi bir oyun bence.

1 Beğeni

Far: Lone Sails’i biraz izledim de… benim için biraz fazla basit görünüyor. Oddworld’leri klavyeyle bitirmiş adamım ben :smiley: Belki bir gün, şöyle kallavi bir indirim alırsa düşünebilirim :slight_smile:

1 Beğeni

Bu oyun da zor değil. İkisinde de zor deneyimden ziyade Journey ve Abzu gibi daha çok atmosferi yaşıyorsun.

Oddworld farklı bir platform oyunu bunlara göre.

1 Beğeni

Bu indirimlerde alıp oynama fırsatı buldum. Ve seninle tamamen aynı görüşteyim. Arka planlar, grafikler ve görsel tasarımı çok başarılı olsa da oynanışı çok tekdüze maalesef. Limbo ve Inside’ın aksine insanı meraklandıran, oynamaya teşvik eden bir hikâyesi, gizem unsuru yok. Bu da sadece ekranın sağına koşuyormuşsun gibi hissetmeye neden oluyor. Çabuk sıkıyor. Üzdü…

1 Beğeni