Rıhtım Kamarası

Bir İthaki aşığı olarak şunu da bırakayım. Merak edenler izleyebilir.

Edit: Videoyu az önce izledim ve zevkten dört köşe oldum diyebilirim. Çok keyifliydi gerçekten. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

9 Beğeni

Bazen geçmiş anılarımı düşünüp özlem duyduğum oluyor.Mutlu olup olmadığımı bile hatırlamazken neden böyle geçmişe özlem duyuyorum bilmiyorum.Eskiden çok beğendim bir kitap,filim vb. bir eserle karşılaşmak beni bazen düşündürüyor.Sonra tekrar gündelik hayatın akışına kapılıyorum.

6 Beğeni

Hem uygulamadan hem de tarayıcıdan deniyorum ama girmiyor. Telefonda ise sorun yok. Neden böyle acaba? Sinirden laptopu duvara fırlatmamı engelleyecek bir çözümü olan var mı?

2 Beğeni

Tam olarak aynı mıdır bilemiyorum ama ben de buna çok benzer bir hisse kapılıyorum. Normal bir şey bu hisse kapılmak sanırım ama nedenini yıllardır bulamadım. Günlük yaşamın bu histen uzaklaştırması da günlük yaşamıma bakışımı etkiliyor o derece. :slight_smile: Belki o yaşadığımız şeylerden uzak olduğumuz içindir bilemiyorum.

3 Beğeni

Edge’den deneyin oradan giriyorsa chrome geçmişi, çerezleri vs temizleyip tekrar deneyin, ordan da girmiyorsa VPN falan açık kalmış olabilir ya da elle dns ataması yaptıysanız IPv4 ya da IPv6 için o dns’ler kara listeye düşmüş olabilir varsayılan hâle getirin. Modem aç kapa çözüm olabilir ya da ip değişeceği için.

3 Beğeni

Hepsini yaptım bir işe yaramıyor.

2 Beğeni

Hata kodunu internete yazıp aratın. Yada mail atın.

2 Beğeni

Kasayı yan yatır hocam.

2 Beğeni

Epey bir uğraştım ve sonunda düzeldi ama nasıl yaptığımı anlamadım. Bunu düzelteyim derken my search diye bir illeti chrome’a bulaştırdım ama onu da defetmeyi yine anlamadığım bir şekilde başardım.

Sağolun tavsiye için, yarın telefon açardım düzelmezse.

3 Beğeni

:grinning::grinning::grinning:

10 Beğeni

Bunu ben de yaşıyorum. Geçmişte okurken mutlu olduğum bir kitabı ya da keyif alarak yaptığım herhangi bir şeyi hatırladığımda o anlara özlem duyduğumu fark ediyorum. Bana sorarsanız nostalji hissiyatı derim. İyidir, arada bir yapmak lazım. :slight_smile:

5 Beğeni

Ciddi olmadığını umuyorum. :grinning::grinning:

4 Beğeni

Muhtemelen değildir…

4 Beğeni

İstanbul dışında olan rıhtım sakinleri,
İthaki’nin böyle hizmetleri de varmış.
Yer : Kadıköy

6 Beğeni

İthaki bu seriden çok umutlu muhtemelen. Fiyatı da gayet uygundu. Bu ay ben de almayı planlıyorum. :sweat_smile::smile:

3 Beğeni

Nedense sürekli “Kare Prizma” olarak okuyorum. Üstelik “Kara” olduğunu da biliyorum. :joy:

4 Beğeni

24 liraya 729 sayfalık bir eseri sunabilmeleri muazzam. Ya telif ücreti çok düşük, ya İthaki ilk kitapta herkesi kendine bağlayıp ikinciye 130 lira etiket koyacak veya okuyucularını o kadar çok seviyor ki her kitaptan 15 kuruş falan kar ediyorlar.:joy::joy:

Her neyse ben çoktan ön siparişi verdim ve heyecanla beklemekteyim.

6 Beğeni

Bence seriden çok umutlular. Satış rakamları yüksek olsun diye de düşük fiyat etiketi basmışlar hatta sağa sola reklam afişleri falan asıyorlarmış. Muhtemelen martta okurum kitabı, nasıl bir şey çok merak ediyorum. :smiley:

2 Beğeni

Ceviri yaparken bel fitigi olanlar icin fitik tedavisi faturalarini acaba yayinevlerine fatura edebiliyor muyuz? Yoksa ben bacaklarimi Thor’un Cekici’yle kiracak gibiyim.

5 Beğeni

Madem Oathbringer’ı böldüler, Türkiye’de ki bütün fıtık faturaları Akılçelen’e.

5 Beğeni