Rıhtım Kamarası

Çok teşekkür ederim. Yaptığım hiçbir şey etki etmedi. Belki listerine iyi gelir.

1 Beğeni

Hadi bakalım…

12 Beğeni

Sn. Utk* aşı sonrası belirtileri de yazar mısınız? :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Beğeni

Herhangi bir belirti olmadı, bazı arkadaşlarda hafif kol ağrısı olmuş onun haricinde 你好 晚上好 你好吗? 谢谢…

28 Beğeni

Geçmiş olsun.

Allahtan Çin’li değilim, tek kelime Çince bilmiyorum.

5 Beğeni

Yan etkisi böyle ise hemen aşı olalım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Artık Çinli yazarların kitaplarını çeviri beklemeden okuyabileceğiz, yaşasın. xd

8 Beğeni

Geçmiş olsun :slight_smile:

İlk doktor yazısıyla yazdınız sandım sonra anladım Çince olduğunu :crazy_face: :joy:

4 Beğeni

Zaten normal yazım da Çinceden hallice, hatta hyeroglif ayarında. :slight_smile:

Geçen arkadaşıma hasta yönlendirirken kağıda hastanın bilgilerini yazıp gönderdim, şunları WhatsApp’tan yazsana hiçbir şey anlaşılmıyor diye mesaj attı. :joy:

4 Beğeni

Bu iyiymiş bak :joy: Benim yazım da berbattır. Sadece ben okuyabilirim, hatta bazen okuyamadığım da olur :sweat_smile: Hızlı yazmazsam okunur ama hızlı yazayım var ya, hiçbir şey anlaşılmaz :grin:

1 Beğeni

Acaba bu yayınevlerinin yarım bıraktığı kesin olan serilerle alakalı birisi çıkıp dava etse sonuç ne olur? Bir çesit dolandırıcılık bu da. Aşağı yukarı 100 lira kadar zarara uğradım. Üç kitabı almışım, seri bitsin de okusam diyorum, kitapların devamı basılmayacakmış… Elveda Sir Benfro… Seni çok merak ediyordum.

3 Beğeni

Arkadaşlar bu hesap sahtedir. Birileri bu hesapla sizden kitap isterse sakın itibar etmeyiniz. :joy: Cadı’nın benim için elinin altında bulundurduğu bir koz diye düşünüyorum bu hesabı. Zor zamanlarında bana karşı kullanacağı çok açık.

8 Beğeni

Bence Çinlilerin işidir, ismini değiştirip her şeyin benzerini yapıyorlar.

2 Beğeni

Belki de sen sahtesin o gerçek, nerden bilicez? :thinking:

5 Beğeni

Ben Sjack! Sahte olur muyum hiç.

@alper Cadı Çinlilerle ortaklık kurmuş diye bir söylenti vardı. Demek doğruymuş.

4 Beğeni

Cadının son süpürgesi Çin malıydı, ondan olmasın? :thinking:

Evet, sen gerçek olansın, şimdi inandım. :sweat_smile:

4 Beğeni

Bu gulamların hangisi gerçek biz ne bilicez şimdi? o_O

2 Beğeni

Orasını bilemem artık.

2 Beğeni

Hepsini banlayalım gitsin xd bir keresinde profilime @agape’nin profil resmini koydum diye ban yemiştim, (5 dk) eğer onun işiyse banla intikamımı al xd

1 Beğeni

Ben banlasam ne olur ki? Tekrar açar. Zaten banlamıştım bu hesabı hatırlarsan. :joy: Kısa Kısa Anonslar konusunda görebilirsin.

1 Beğeni