Rıhtım Kamarası

@Agape tebrik ederim ablacığım, moderatör kelimesini okuyunca her an takışacakmışız gibi hissettim. Malum dönemimizde moderatörler biraz şey
Turgay-Guler-kimdir---Kac-yasinda-aslen-nereli--8677

Aha beyle

5 Beğeni

@Agape konuşmamıza izin verir. :slight_smile:

4 Beğeni

@darrow2111 :blush: Tamam bu sevinçle bunalımdan da kurtuldun. Oh be… :laughing:

@Waxillium Aslında belki o “Moderatör” kelimesine küçük bir büyü yapabilirim. :buyucu: Ben daha çok aşağıdaki gibiyim. :rofl:

@alper Bol bol konuşabilirsiniz. :vulcan_salute:

9 Beğeni

Sevgili @Agape,
Bu arkadaşı ablalar arası ayrımcılık yaptığı için banlar mısın? Tşk. :expressionless:

9 Beğeni

Banlamaaaaaa…k, ban-la-mak? Neredeydi buuu?

8 Beğeni

Bunu sırf “banlama” fonksiyonunu çözebilin diye istiyorum. Hani bir kere yapın da nasıl yapılacağını öğrenin diye. Üstelik ayrımcılık yapılmış. :expressionless:

4 Beğeni

Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Adamın çekmecesinden çıkan şeyi (Şeyin adını hatırlayamadı) gördün mü? :dizzy_face: Ofis ayol burası. :smiley: Sana da bir tane lazım. :rofl: Geceleri lazım olabilir.

Ben kardeşime hep şey derim “En sevdiğim kardeşim gelmiş. :tada:” O da bana
“Abla kaç tane kardeşin var?” diye sorar. “Bilmem,” derim. :smiley:

5 Beğeni

Forumca bana bir tane alsanız mı acaba? Çekiç de olur. Ekrana kafa atmak yerine onunla vururum.

4 Beğeni

@Agape yeni görevinizde başarılar :muscle:
Öğrenince, gerçekten sevindim :blush:

3 Beğeni

Teşekkür ederim Anita. :blush:

@Asli_Dagli Geçmiş olsun şimdi gördüm. Ne kadar kalacak o boyunluk? (Keşke fazla sert kafa atmasaydın. :roll_eyes: )

4 Beğeni

@Agape Moderatör (yeni haliyle Denetmen)?

O zaman…

tenor%20(10)

…vakti :rofl:

5 Beğeni

Ahahaha. Listemi çıkarttım. Kahvemi yaptım. Bilirsiniz bu işler gece herkes uyuyunca yapılır ki sabah kalkınca temiz bir şok yaşansın. :sweat_smile:

https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/09/anime-computer-gif-7.gif

@sindella Bir dönemler (gençliğimde) iflah olmaz bir ban atıcısıydım. Şey gibi oldu bu da beyzbol atıcısı gibi ama bu bile kafamdaki şeyden daha iyi duruyor. :smiley: Burada ona “Denetmen” büyüsü yaptık. Daha sevimli oldu. :buyucu:

Kafamdaki şey:

“Agape Antivirüs”
Tüm yazım yanlışlarınızı denetler. Sizi, uygunsuz durumda direttiğinizde sevinçle büyüler. (?)
“Agape Antivirüs”
Bir daha asla yanlış yazmayacaksınız.

9 Beğeni

Çok fena bir boyun fıtığım var benim. Doktorun yönlendirmesiyle, kafamı kendim dik tutamaz hale geldiğimde çalışırken takıyorum, gün içinde takmıyorum. Bu iki hafta onu boynumda sık görürsün ya da birinizin gelip ben çalışırken kafamı dik tutması gerek:))))

3 Beğeni

Yakında otursaydın kardeşimi yollardım. O tıbbi birkaç terim söyleyerek “Heh, patlattım şimdi iç kanama olacak ama azıcık böylece artık ağrımayacak,” filan diyor. Her ne kadar korkutucu konuşsa da - daha tam olarak hasta psikolojisini pek çözemedi- iyi geliyor vallahi. Bir masaj yapıyor önce çin işkencesi sonra pamuk gibi hissetme. :smiley: Yakında olsaydın her türlü çözerdik. :smiley:

4 Beğeni

Ben de Tattoo’ya enseye masaj yapmayı öğretmeye çalışıyorum ama illa göbeğe yapacakmış eşşoğlusu. Haliyle ben boyunluğa talim. :confused:

3 Beğeni

Ooo başarılar :slight_smile: :clap:

Forumda değişen yeni kural falan var mı? :smile:
Bu arada ilk kimi banlayacağını biliyorsun :smile: @akılç…

6 Beğeni

Teşekkür ederim. :vulcan_salute:

Bu arada ilk kimi banlayacağını biliyorsun :smile: @akılç…

Harbiden haaa! :gözüdönmüşbircadısmaylisi:

Düzenleme: Evet, değişen birkaç kural var ama bunları kendime saklayacağım. :rofl:

2 Beğeni

Acaba “tecrit” kelimesini nasıl fiil yapıyoruz ya?

Hapishanede isyan çıkar da “Lock down!” diye bağırırlar ya emir minvalinde. Tecrit ne yapılır? Yapılır mı? Başlatılır mı? Ne edilir?

Yoksa tecrit altına mı alıyorduk?

1 Beğeni

Tecrit etmek diye geçiyor ama…

1 Beğeni

Altına alıyormuşuz. Oh. Tamam. :relieved:

2 Beğeni