Rıhtım Kamarası

1. Baskı yapıldıktan sonra elindeki parlayan sözleri makul fiyata satmak isteyen varsa almak istiyorum.

(Kadir) #1784

Şu an mobilde olduğum için atamam. Profilime tıklarsan sağda açtığım tek konu gözüküyor, linkde konuda mevcut.

Üstad tarih kitapları da var mı antik dünyayı anlatan

(M. Ihsan Tatari) #1786

Ne çabuk keşfettiniz videoyu yahu? Daha az önce yüklemiştim :sweat_smile:

2015 söyleşisi :slight_smile: Açıklamalar kısmında yazıyor. Sağda solda dağınık duruyordu söyleşilerim falan. Kanalımda toplayayım dedim. @Firtinakiran’dan izin koparabilirsem onun röportajını da koyacağım bir ara. İnşallah. Umarım. Sanırım :slight_smile:

Sesimin hala böyle olup olmadığını öğrenmek isteyenler için saniyesi 10 lira yazan numaram: 0 900…

(Hiçliğin bekçisi…) #1787

O değil de ben hâlâ bir şeyi yadırgıyorum. :rofl: Fatal Error verip duruyorum ama @Firtinakiran ile olan Kahramanın Yol Türküsü’nü de yeni dinlemiş biri olarak gerçekten çok alt perdeden konuşuyorsun. :smiley: İki kulaklığı da takıp sesi fulledim ama yine de yoldan geçen araba seni bastırıyor. :smiley: Bir şey daha vardı diyeceğim ama haliyle unuttum. Halbuki mesajın başındayken aklımdaydı. Hay Allah…

Bari onu unuttum başka bir pas atayım. @Firtinakiran

Düzlüğe çıkınca yayınlar kaldığı yerden devam edecek. Ama önce önümü görebilmem gerek <3

:hugs::roll_eyes:

Not:

25 Mayıs 2017, 15:25:24 »

(M. Ihsan Tatari) #1788

Maalesef öyle bir huyum var. Gerçek hayatta da çok alçak sesle konuşurum. Her yayın öncesi yüksek sesle konuşacağım diye kendi kendime tembih etsem de henüz başarabilmişliğim yok :roll_eyes:

Pasını göğsümde yumuşatıp Hazal’a ortalıyorum. Önünü görebildiğinden feci şüpheliyim ama olsun :smile:

(Kadir) #1789

Okumalarımı artık tarih ve klasik ağırlıklı olarak yaptığım için o kitaplarımı satmıyorum. Tarih kitabım fazla yok zaten.

(Hiçliğin bekçisi…) #1790

Az önce patlayan şeker bulup aldım markette. Harika! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::partying_face::partying_face::cupid::blue_heart:

(Ezgi ) #1791

Bu gif hangi diziden?? Bilinen bir diziyse bile ben bilmiyorum cidden :sweat_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #1792

Community… Canım Abed. :cupid::heart_eyes:

(Ezgi ) #1793

Teşekkürler :laughing: Bakacak dizi arıyordum iyi denk geldi gerçi konusuna bakmadım ama umarım sadece komedi değildir.

(Hiçliğin bekçisi…) #1794

Tavsiye ederim. İlk sezonu devirirsen yürür gider. En sevdiğim dizilerden birisidir.

Homo erectus bile modern insana oranla çok daha az çalışmakta ve modern standartlara göre yeterli bir beslenme düzenine sahipmiş. Bugün geri bıraktırılmış ülkelerde insanlar günlük 12-14 saatlik çalışma karşılığında bile yeterli beslenme düzenine sahip değiller.

Çalışma odasına masamın arkasındaki duvara dünya haritası yaptırmak istiyorum ama ev kiralık olduğu için duvar kağıdı şeklinde yaptıramam ne yazık ki. Anca şayet bir gün kendi evim olursa… Büyük boy kanvas tablo yaptırsam nasıl durur sizce, kanvas tablolar güzel duruyor mu? Ya da başka alternatif ne olabilir?

(M. Ihsan Tatari) #1797

Tablo gibi şeyler söz konusu olunca üç kere Beterböc… ay, şey… @Agape diyoruz :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #1798

Ailenizin kanvasçısı geldi hanım… Ev, oda, iş yeri duvarına kanvas yapılır. (5 dakikada yapılır demek isterdim ama o kulvarı overlokçular kaptı maalesef. :rofl:)

Baskı yaptırman uygun olur. El yapımı yaptıracaksan ciddi fiyatlara çıkar. :slight_smile: Baskı da gayet güzel durur. Ozalit baskı yapan yerler var. Oralarda istediğin ölçüde kanvasa baskı yaptırabilirsin. Yok daha da ucuz olsun dersen yine aynı yerlerden kaliteli kağıda baskı yaptırıp çerçeveletebilirsin. Benim önerim kalın şase kanvas baskıdır. Daha zengin durur. :slight_smile:

@mit Beterböcek iyimiş. :rofl: Bunun bir bedeli olur. :smirk:(Next week.:buyucu:)

İş yerine gelip masama geçtim. Birde baktım çantamdan 3 tanekitap fırladı. Biraz işi abartmışım galiba:sweat_smile:

Bu konuda sizi özel mesaj ile rahatsız edebilirmiyim? :blush:

Bahşişe de vergi geliyormuş… Haydi hayırlısı… Artık bahşiş verirken iki kez düşünün…

Bu arada… Vergiye tabi olmayan bir şey kaldı mı acaba bu ülkede?

(Hiçliğin bekçisi…) #1802

Sormanıza bile gerek yok. :blush: Her zaman, istediğiniz konuda, her dakika mesaj atabilirsiniz. :vulcan_salute: