Rıhtım'dan Bana Gelen Birtakım Esrarengiz Mailler

Bunlar acaba herkese mi gidiyor? Sadece bana mı geldi? Nedir bunlar?

4 Beğeni

Bana da geldi. Bu nedir , bir takım hata falan mı oluştu bu mesajları alıyoruz?

1 Beğeni

Bana da gelmiş :slight_smile: @magicalbronze ve @danieljackson ilgilenir mutlaka.

1 Beğeni

Başlığı açmak için gelmiştim tam da. Bana da geldi bunlar. Neler oluyor?

1 Beğeni

+1 (yirmi karakter :slight_smile: )

Ben anladım sanırım. “Yanıtla” yerine "Tümüne Yanıtla"ya basılmış cevap verilirken büyük ihtimalle. Ondan böyle oldu muhtemelen. Toplu mail sistemi henüz yeni. Başlangıçta böyle hatalar olur, kusura bakmayın :slight_smile:

5 Beğeni

Benim hatam. Mail List’in readonly olması gerekiyordu fakat ya bu ayarı yapmayı unuttum ya da sistem açarken tam kaydedemedi. İlgili düzeltmeyi yaptım.

Rahatsızlık için özür dileriz.

14 Beğeni

Merhaba, Bu konu başlığında ama konuyla alakasız bir mail aldım. Bir bug sanırım ama nereye yazacağımı bilemedim. Uygun yere taşınabilir veya silinebilir ancak modlarların haberi olsun diye buraya yazma ihtiyacı hissettim.

Bir üstünüzdeki mesajda cevap verildi ama gözden kaçırmışsınız sanırım.

1 Beğeni

2019 Kayıp Rıhtım Yılın EN’leri Oylaması Sonuçlandı başlığında yazmştım ben bunları maiilerin başlığı öyle olduğu için ama Agape saolsun uygun yere taşımış. Bu başlığı görmemiştim. Cevaptan sonra sormuş gibi olmuşum böyle. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bana da gelmiş. Az önce gördüm. Demek bu yüzdenmiş. Ben de merak etmiştim. :smiley:

Bana da geldi. Kuru kuru özür olmaz. Özelden IBAN atıyorum tüm yöneticiler 5’er TL atsın lütfen. @agape sen 10 at. Teşekkürler.

2 Beğeni

Arkadaşı banlıyorum. Zaten bookstagram diye gözüme kestirmiştim, iyi oldu. :buyucu:

4 Beğeni