Robert Downey Jr. Nanoteknolojiyi Kullanarak Dünya'yı Temizleyecek


(Halil Oğulcan Karamağara) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/bilim/robert-downey-jr-dunyayi-temizleyecek/Sahip olduğu ünü kullanarak çevre kirliliğine dikkat çeken aktör Robert Downey Jr. şimdi de nanoteknolojiyi kullanarak Dünya’yı temizlemeye hazırlanıyor. (DEVAMI…)


(Damla Göl) #2

Tam bir Tony Stark projesi. :kalp: Seni 3000 kez seviyorum Robert Downey Jr.


(Halil Oğulcan Karamağara) #3

:smiley: Gerçekten öyle. Şimdi demir zırhı ile bizi koruduğu yetmezmiş gibi bir de Dünyamızı temizleyecek. Dünya’yı da koruyacak.


(ümit Balcı) #4

Muhteşem bir karakter hem oyunculukta hemde sosyal yaşantısında bu sunmuş olduğu projeye gelirsek dünyamızın ihtiyacı olan bir teknoloji ama teknolojiyi incelediğin zaman evrim filmi geldi aklıma açıkcası film senaryosu gerçek olabilme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum… Bunun örneğini star trek filmlerinde yaşadık bir çok teknolojiyi yıllar öncesinden tahmin ettikleri için ödül bile aldılar bu neden olmasın? ¿


(Halil Oğulcan Karamağara) #5

Evrim filmi en sevdiğim filmlerden biridir. Ben de filmin gerçek olabileceğini düşünen kesimden biriyim, ayrıca çok da isterim şahsen gerçek olmasını. Dediğiniz gibi bu neden olmasın ki?