Russell Crowe Karşımıza Neredeyse Aragorn Rolüyle Çıkacakmış!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/geek/aragorn-russell-crowe-olacakmis/

Usta aktör Russel Crowe, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Viggo Mortensen’in yerine Aragorn rolüyle karşımıza çıkabilirmiş! (DEVAMI…)

1 Beğeni

Şöyle bir bakınca olabilirmiş aslında. Olsaymış bugün ‘‘Usta aktör Viggo Mortensen, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Russel Crowe’ un yerine Aragorn rolüyle karşımıza çıkabilirmiş!’’ haberi okurduk. :smiley:

1 Beğeni

Bilemiyorum. Kariyerlerini karşılaştırınca Viggo Mortensen’in LOTR’den önceki filmlerde aldığı roller, gelecekte (yani şimdi) üne kavuşup kavuşmayacağı hususunda pek ipucu vermiyor. Ona kıyasla Russell Crowe’un Gladiator öncesinde de başrolünü paylaştığı yapım sayısı fazla.

Rolü Crowe alsaydı, muhtemelen haberin başlığı “Ünlü [Tanınmış] Karakter Oyuncusu Viggo Mortensen…” ile başlaması daha muhtemel. Belki o haberde “ünlü” sıfatı bile olmayacaktı; "oyuncu"yla başlayacaktı.

Tabii Gladiator’le yıldızı daha da parlamasaydı, belki Crowe da sadece sinefillerin bilip takip ettiği isimlerden olacaktı.

Ah, şu sinema dünyası ve ünlülük işi gerçekten ne olacağı kestirilemez bir şey.

1 Beğeni