Ryan Reynolds Green Lantern'e Geri mi Dönüyor?


(Burak) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/ryan-reynolds-green-lanterne-geri-mi-donuyor/Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld, Ryan Reynolds’u tekrar Green Lantern olarak görmek istiyor. (DEVAMI…)


(Duck) #2

Yeniden Hal Jordan olma ihtimali yok Ryan Reynolds böyle bir riski almaz büyük ihtimalle bu rolü tekrardan oynamayı hiç düşünmemiştir bile Rob Liefeld boş yapmış


(Erdem) #3

Adam Ryan Reynold sevmeyip kariyerini bitirmek istiyor olabilir. Green Lantern esprileri nerdeyse Dünyayı Kurtaran Adam kadar oldu.


(Deniz) #4

Bu film zaten Ryan Reynolds’ın içinde bir ukte olarak kaldı. Adamın yemediği eleştiri kalmadı. Halbu ki çok iyi bir Hal Jordan olmuştu bana göre. Film kötüydü sadece. Ya da zamansız diyelim o daha doğru olur. Dc’nin kronoloji hatasının bedelini ödedi adam. Bu film için çok erkendi bence. Süperman, Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman ve Green Lantern olarak gitmeliydi sıra. Sonrasında da Justice League filmi gelmeliydi. Ama hata yapıldı. Benim düşüncem Ryan Reynolds bu riske girip filmi çekebilir. Ama rahatsızlığı buna izin verir mi bilemem. Kendisi daha önce “Dc de en çok Wally West’i oynamak isterim ama o tren çoktan kaçtı” demişti. Dc evrenini kapatmış. Zaten çok başarılı bir Deadpool var karşımızda. Gerek var mı bilmiyorum. Bi taraftan da bu popülerliğini kullanıp GL filmi de çekebilir. Hiç belli olmaz :smiley: