Sabahattin Ali Kitaplığı

Sabahattin Ali basmak için yayınevi kurulur. Gel vatandaş gel. :sweat_smile:

(Serhat) #225

(galeme) #226

A101’in Sabahattin Ali kitapları satmasından rahatsızlık duyanlar olmuş. Garip bir site vesselam.

(Emre ) #227

Geçen de bir tane kitap ilkokul İngilizcesiyle felan yazılmış.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #228

Sıra çizgi romanlarda.

(Serhat) #229

Yeni çıkanlar içinde bana göre en iyi iş çıkaran epsilon oldu. Ciltli baskısı çok iyi 3. Cilt içinde sipariş vereceğim.

(fatih çetin) #230

Ablam bu sabah A101’de görmüş Sabahattin Ali kitaplarını. Bandrolleri yokmuş sanırım. Başka böyle karşılaşan var mı?

Hala “Elvada Vatanım” devam ÇR kitapları gelmedi.

Kürk Mantolu Madonna için kolları sıvamışlar. Haydi hayırlısı, belki " Elveda Vatanım" kitabı için " Kitabın çizgi romanlarını da hazırlayıp, basıyorduk biz" diye hatırlarlar.

Bastıkları kitapları mı unutuyorlar nedir :slight_smile:

@everest sesim geliyor mu?

(Emre ) #232

Bu yazarın “vatan haini” diye adlandırıldığı birkaç olay var. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

(Emre ) #234

Neden öyle dedin hocam?

(Serhat) #235

(Umut Özak) #236

Ne zaman bitecek bu furya merak ediyorum açıkçası. :unamused:

(Serhat) #237

(Doğan Can Urul) #238

Büyük yayın evlerinden baskısını görmediğimiz kim kaldı? Alfa var sanırım. Can Yayınları da basacak mıydı? Alfa baskısını merak ediyorum ama idefix’te Epsilon’un Sabahattin Ali kitaplarına %42 indirimi ve BKM kampanyasını da kaçırmak istemiyorum. Kararsız kaldım.

(Erman Akman) #239

Ben epsilondan yana yaptım tercihimi daha gelmedi kitaplar ama bir mağazada inceleme fırsatı buldum. Güzel duruyorlar. Ciltler güzel ve 3 ciltte romanları hikayeler ve tüm yazıları toplamaları şahane.

(Serhat) #240

Kesinlikle şuan piyasanın en iyi kitapları epsilon da. İlk 2 cildi geldi. baskısı filan çok iyi. 3. ciltte yolda.

(Gülçin Akın) #241

Can Yayınları da bandrol alalı yaklaşık 1 ay oluyor ama çıkmadı nedense henüz.

(Serhat) #242

Mahzen Yayıncılık

Kapaklara özenen yayınevi çok az.