Sabahattin Ali Kitapları

Geçen de bir tane kitap ilkokul İngilizcesiyle felan yazılmış.

1 Beğeni

Sıra çizgi romanlarda.

4 Beğeni

Yeni çıkanlar içinde bana göre en iyi iş çıkaran epsilon oldu. Ciltli baskısı çok iyi 3. Cilt içinde sipariş vereceğim.

7 Beğeni

Hala “Elvada Vatanım” devam ÇR kitapları gelmedi.

Kürk Mantolu Madonna için kolları sıvamışlar. Haydi hayırlısı, belki " Elveda Vatanım" kitabı için " Kitabın çizgi romanlarını da hazırlayıp, basıyorduk biz" diye hatırlarlar.

Bastıkları kitapları mı unutuyorlar nedir :slight_smile:

@everest sesim geliyor mu?

2 Beğeni

Bu yazarın “vatan haini” diye adlandırıldığı birkaç olay var. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

1 Beğeni

Neden öyle dedin hocam?

1 Beğeni
1 Beğeni

Ne zaman bitecek bu furya merak ediyorum açıkçası. :unamused:

1 Beğeni
2 Beğeni

Büyük yayın evlerinden baskısını görmediğimiz kim kaldı? Alfa var sanırım. Can Yayınları da basacak mıydı? Alfa baskısını merak ediyorum ama idefix’te Epsilon’un Sabahattin Ali kitaplarına %42 indirimi ve BKM kampanyasını da kaçırmak istemiyorum. Kararsız kaldım.

1 Beğeni

Ben epsilondan yana yaptım tercihimi daha gelmedi kitaplar ama bir mağazada inceleme fırsatı buldum. Güzel duruyorlar. Ciltler güzel ve 3 ciltte romanları hikayeler ve tüm yazıları toplamaları şahane.

1 Beğeni

Kesinlikle şuan piyasanın en iyi kitapları epsilon da. İlk 2 cildi geldi. baskısı filan çok iyi. 3. ciltte yolda.

1 Beğeni

Can Yayınları da bandrol alalı yaklaşık 1 ay oluyor ama çıkmadı nedense henüz.

2 Beğeni
2 Beğeni

Mahzen Yayıncılık

1 Beğeni

Kapaklara özenen yayınevi çok az.

2 Beğeni

Yapı Kredi yıllardır Sabahattin Ali’nin tek bir fotoğrafının etrafını farklı renklerle kaplayarak basarak satıyor. Şimdi basılmaya başladı ya herkes bir kapak derdi tutturdu gidiyor. Can Yayınları yıllardır aynı şekilde beyaz kapağa fotoğraf-resim koyarak basardı beğenmezdiniz, adamlar kapak tasarımlarını değiştirdi yine beğenmeyip eski kapak isterizciler çoğaldı.

Yok Kürk Mantolu Madonna ya Kürk giysili kadın kapağı koymuşlar da bilmem ne. Ne koycaklardı tilki, kaplan, jaguar, kaz resmi mi koysunlar. Onun da kürkü var. Serbest çağrışım? İsterse Kuyucaklı Yusuf’a da kuyunun içine düşmüş adam resmi tasarlar koyarlar. Kendi kapağınızı tasarlayın. Adobe felan öğrenmiş olursunuz hem. Aldığınız kitaba da ciltletirsiniz sonra.

2 Beğeni

Mahzen kitap da sey gibi olmuş ama hani otobüs beklersin…:no_mouth:

4 Beğeni

Ataç yayınları da hani “otobüs boş gelince ben” gibi olmuş. :smiley:

5 Beğeni

Daha iyi benzetme bulunamazdı güldürdün :joy:

2 Beğeni