Sabahattin Ali Kitapları

Sıkıntın var galiba? Can Yayınları’nın beyaz kapaklarını çok seviyorum, hiçbir zaman şikayet etmedim? YKY’nin kapaklarını da beğenmiyorum. Kendilerine bu konu hakkında seneler önce mail atmıştım zaten. Bir dövmediğin kalmış. Ne yapacağımı sana mı soracağım?

7 Beğeni

Evet var biraz.

Seni mi kastettim ben :d

1 Beğeni
2 Beğeni

Hitabevi Yayınları

1 Beğeni

Doğan Kitap ne ara 4. baskıya geldi. 45 günde 4. baskı

1 Beğeni

Baskı adeti de önemli. Bin bin basıyorsa normaldir sanırım. :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Muhtemelen öyledir. Hatta çoğu yayınevinin öyle bastığını düşünüyorum. Ona rağmen satışları iyi demek ki.

1 Beğeni

5 Beğeni

Bunu da eklemek gerekir herhalde.

9786051853604

3 Beğeni

Kapağa New York Times Best Seller yazsalar ya :smile: Salıncakta sallanan, şeytan kulaklı ve kuyruklu, kürk giyen adam bir illüstrasyonu hayal ettim bir an Everest logosunu görünce.

1 Beğeni

Töbeeeeeeee. Bir yaşıma daha girdim. :joy: Nice yaşlarım olsun. 367’ye filan bastım galiba.

4 Beğeni

Bende YKY,ve YKY Delta’dan çıkan kitaplar olmasına rağmen telifsiz dönemde çıkacak kitaplardan Everest baskılarını bekliyordum,

Sipariş verdim,Everest editörlerinin iyi iş çıkaracaklarını biliyorum, Muhtemelen tefrikaları esas alarak baskıyı hazırladılar. baskı kalitesi olarak yeni dönem çıkanlardan Epsilon toplu eser baskılar ile kıyaslanabilir.

NYT’de ve Washington Post da çıkan kitap tanıtımını kitap bültenine eklemişler, neden eleştirdiniz anlayamadım.

2 Beğeni

Şahsım adına bu tarz şeyleri her kitap için gereksiz buluyorum. Çok gereksiz bir uygulama benim için. Uzun yıllar var ki bunları okumayı bıraktım. Gerek var mı böyle bir şeye? Birinden onay almalı mı illa bir kitap? Konuyu dağıtmak istemem ama ben bu uygulamayı en başından beri sevmedim. Hepsini geçtim Sabahattin Ali yahu bu. Ne gerek var?

4 Beğeni

İyi iş çıkacaklardır muhakkak ama romanların tek tek çıkardıkları baskılarındaki kapaklar kötüydü. İçimizdeki Şeytan kapağı özellikle. Bir de herşeye yok NYT çok övdü gibi şeyleryazmak bana saçma geliyor açıkçası.

1 Beğeni
1 Beğeni

Rönesans Yayınları :thinking:

1 Beğeni

Rahmetlinin tüm pozlarını ezberledik kapaklar sayesinde. Yaratıcı bir şeyler çıkarmaya çalışan yayın evlerinin sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Anladık, kapakta Sabahattin Ali fotoğrafı olmayınca satılmayacağını düşünüyorlar ama bari fotoğrafların aynısını alıp yapıştırmasalar keşke.

2 Beğeni
1 Beğeni

Dokuz Yayınları

3 Beğeni

Parodi Yayınları

4 Beğeni