Sabahattin Ali Kitapları

Bende de bunlar var. Gönül isterdi Varlık Yayınlarından diğerleri de olsun.

2 Beğeni
1 Beğeni

Varlık cep kitapları boyutunda mı acaba?

10-15 sene önce sahalardan Varlık cep kitapları arayıp bulduklarımı almıştım ama bu baskılara hiç denk gelmedim.

1 Beğeni

Evet bildiğimiz eski baskı cep boylarından.

1 Beğeni

Sabahattin Ali’nin kitaplarının telif süresinin dolması iyi mi oldu, kötü mü oldu bilemedim. Eplison’un ciltli olanlar çok hoş. “Gel beni Al” diye yalvarıyor resmen. Diğer taraftan bir sürü özensiz baskı göreceğimiz için de üzülmüyor değilim. Acaba kızı bu duruma ne tepki verdi çok merak ediyorum.

Altın Yayınları her zaman olduğu gibi kapak yapmamış olmak için yapmış.

2 Beğeni

Galiba Ayrıntı Sabahattin Ali kitaplarını Türkçe Klasikler serisinde basacak. Ayrıntı Türkçe klasikleri topluyor olmam nedeniyle Ayrıntının Sabahattin Ali baskılarını alacağım. Ayrıntının son dönem serilerinde kapakları genelde güzel oluyor.

2 Beğeni

Yanılmıyorsam bir yerde Akılçelen kapakları gördüm. Orijinal tefrika yazıyordu…

Yanılmamışım:

Akılçelen ben de varım, diyor!

Yoruma da biri iyi ki kalktı basmayan kalmayacak yazmış. Sana ne aga?

Altın Kitaplar eklendi. Ayrıntı Yayınları’da eklenecektir.

1 Beğeni
1 Beğeni

Diğer cildi Kitapyurdu’da eklememiş. Hazır değil sanırım.

İndirim oranı %37.

2 Beğeni

İletişim ve Can duyurmadılar. Endişeleniyorum. :smiley: Hoş, İletişim duyursa bile piyasanın üstünde bir fiyat çekecekleri kesin.

bu ne ya ilk kez duydum böyle bir yayınevi

1 Beğeni

Puslu yayıncılık nedir adında meymenet yok. Abuk sabuk kitapları var zaten.

2 Beğeni

Daha bunlar başlangıç. Bu yazarı ülkede basmayan kalmayacak. Onun için konu içerisine büyük ve bilindik yayınevlerini ekleyeceğim. Onun dışındakileri konu altında yazılarda belirteceğim.

KOR KİTAP

1. İçimizdeki Şeytan
  2. Seçme Öyküler
  3. Kürk Mantolu Madonna
  4. Kuyucaklı Yusuf

1 2 3 4

PUSLU YAYINCILIK

1. Kürk Mantolu Madonna
  2. İçimizdeki Şeytan
  3. Kuyucaklı Yusuf

1 2 3

1 Beğeni

Aynen öyle olacak maalesef, çok üzücü.Evet en iyisi o şekilde yapmak. Böyle gereksiz yayınevlerini paylaşmaya bile değmez.

1 Beğeni