Sabahattin Ali Kitapları

Şuan için satışta gözükmüyor. Bulursam eklerim buraya.

1 Beğeni

tamamdır çok teşekkürler almışken epsilondan 3 cilt tamamını alırız süper olur.

2 Beğeni
1 Beğeni

Herhalde bir gün almayi düşünürsem epsilon taplu baskılarını alacağım. Oldukça güzel görünüyorlar.

3 Beğeni

Tüm eserleri 3. cilt ön siparişe açılmış. Toplu olarak tüm eserlerini basmak bir Epsilon’un aklına gelmesi bana çok acayip geliyor açıkçası.

http://www.epsilonyayinevi.com/kitap/sabahattin-ali-tum-eserleri-oyunlar-siirler-mektuplar-yazilar-tutanaklar.html

8 Beğeni

Epsilon’un beklenen 3. cildi de gelmiş. :slight_smile:

5 Beğeni

Hele şükür. Şimdi D&R mağazalarına gelmesini bekleyeceğim. İnceleyip ona göre karar vereceğim.

Bu arada, en ucuz Babil’de. %40 indirimli satıyorlar.

3 Beğeni

İncelediğiniz de kapak,cilt, iç sayfa dan bir kaç fotoğraf buraya da eklerseniz iyi olur.

3 Beğeni
2 Beğeni

Adını bile duymadığım yayınevleri bile artık basıyor.

2 Beğeni

Özgür yayınları eskiden Türk edebiyat klasikleri basardı. 2003’ler civarında Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler pek yabancı sayılmaz Özgür yayınlarına.

3 Beğeni

Önümüzdeki hafta bakabilirim ancak. Bulursam eklerim.

2 Beğeni

Özgür Yayınları eski bir yayınevidir. Hüseyin Rahmi ve Halit Ziya’nın kitaplarını basardı.

2 Beğeni

Doğan Egmont Yayınları

2 Beğeni
2 Beğeni

Herşeyi kabul ettik etmesine ama yayınevlerinin kapağa kürk mantolu bir kadın koymasına dayanamıyorum. Bu forumun üyesi yayınevleri bir ihitimal yazdıklarımı okuyorsanız sizden bir ricam var: Lüttfen bu şekilde yayınlayacaksanız yayınlamayın. Samimi söylüyorum midem bulanıyor.

2 Beğeni

Bu bir virüs olabilir mi?

link (7. resim)

1 Beğeni

Bunun bir virüs olabileceğini düşündürten şey nedir?

1 Beğeni

3 liraya kadar düşmüş olması

1 Beğeni

Bunda bir sıkıntı yok. Hiç ilgisi olmayan insanların rafta Sabahattin Ali ile karşılaşması güzel bir şey. Belki sırf kolay erişebildiği için, kesesine uygun olduğu için ilk defa alıp okuyacak. Beğenirse zamanla daha farklı edisyonlara yönelir zaten.

6 Beğeni