Sabahattin Ali Kitaplığı

Alfa Bey ve arkadaşları bu sene kalbimi çalacak gibi görünüyor, muhteşem kapaklarla geliyorlar.

(Serhat) #165

Destek Yayınları’ndan iki yeni kitap

(Erman Akman) #166

@fortknoxt herhangi yerde satışı şu an varmı gördünmü ?
alırken 3 cilt beraber almalı diye düşündüm :slight_smile:

(Serhat) #167

Şuan için satışta gözükmüyor. Bulursam eklerim buraya.

(Erman Akman) #168

tamamdır çok teşekkürler almışken epsilondan 3 cilt tamamını alırız süper olur.

(Yakup Alioğlu) #170

Herhalde bir gün almayi düşünürsem epsilon taplu baskılarını alacağım. Oldukça güzel görünüyorlar.

(Mustafa Yıldız) #171

Tüm eserleri 3. cilt ön siparişe açılmış. Toplu olarak tüm eserlerini basmak bir Epsilon’un aklına gelmesi bana çok acayip geliyor açıkçası.

Epsilon’un beklenen 3. cildi de gelmiş. :slight_smile:

Hele şükür. Şimdi D&R mağazalarına gelmesini bekleyeceğim. İnceleyip ona göre karar vereceğim.

Bu arada, en ucuz Babil’de. %40 indirimli satıyorlar.

İncelediğiniz de kapak,cilt, iç sayfa dan bir kaç fotoğraf buraya da eklerseniz iyi olur.

(Serhat) #175

(Serhat) #176

Adını bile duymadığım yayınevleri bile artık basıyor.

Özgür yayınları eskiden Türk edebiyat klasikleri basardı. 2003’ler civarında Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler pek yabancı sayılmaz Özgür yayınlarına.

Önümüzdeki hafta bakabilirim ancak. Bulursam eklerim.

(Barış) #179

Özgür Yayınları eski bir yayınevidir. Hüseyin Rahmi ve Halit Ziya’nın kitaplarını basardı.

Doğan Egmont Yayınları

(Barış) #181

(İlhan Mete) #182

Herşeyi kabul ettik etmesine ama yayınevlerinin kapağa kürk mantolu bir kadın koymasına dayanamıyorum. Bu forumun üyesi yayınevleri bir ihitimal yazdıklarımı okuyorsanız sizden bir ricam var: Lüttfen bu şekilde yayınlayacaksanız yayınlamayın. Samimi söylüyorum midem bulanıyor.

(Mustafa Yıldız) #183

Bu bir virüs olabilir mi?

link (7. resim)