Samurai Jack Tüm Sezonları ile Ücretsiz Olarak Yayında

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/cizgi-roman-manga/samurai-jack-tum-sezonlari-ucretsiz/

Samurai Jack çizgi filmi bütün sezonlarıyla dijital ortamda ücretsiz olarak erişime açıldı. Genndy Tartakovsky’nin efsane yapımıyla tanışmak isteyenlere! (DEVAMI…)

4 Beğeni

Hiç izlemedim ama çok methini duydum. Çeviri bitince başlasam mı acaba? :slight_smile:

1 Beğeni

Çocukken Cartoon Network de kardeşimle izlerdik güzel gelirdi büyüdük o geçen sene izledi hepsini baştan sanırım ben de izleyeceğim yetişkinler de seviyor. :smiley:

2 Beğeni

Küçükken çok izlerdim de artık aynı keyfi vereceğini sanmıyorum. Distopik animeler tavsiye ederim.

Bunları kesin izlemelisin dediğin Distopik anime öneri yaparmısın lütfen …

İçimiz dışımız distopya oldu zaten. İnsan biraz da neşeli, hafif bir şeyler izlemek istiyor.

-Drama mode on-

Milletin kitap diye okuduğu distopyaları, hayat diye yaşayan nesiliz biz…

-Drama mode off-

2 Beğeni

@mit O zaman @GkiraraJ Yardım edebilir. Komedi alanına hiç hakim değilim.

@Ozcan_Bal Verdiğim linkte 6 anime de güzel. Shinsekai Yori benim en sevdiğim. Şurayı okuyup başlayabilirsin.

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim miziyaki üstadın içeriklerinden den sonra dizi izlemek iyi olacak🙏

1 Beğeni

Rica ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Komedi animesi izlemek istediğiniz zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarım kesinlikle. :relieved: Tabii her türden anime için geçerli ama özellikle komedi ve slice of life alanımdır.

2 Beğeni