Satıldı - Silinebilir - Star Wars 3.75" Figür Lot

Star Wars Episode 1 -Hasbro- Qui-Gon Jinn ve Darth Maul Figürleri : 100TL.

3,75" boyutlarındadır. Maalesef kutuları olmadığı için ayrı ayrı poşetlenerek güzelce paketlenerek gönderilecektir. Figürler 20 yıl öncesine aittir(vintage sayılabilirler) ve alındığı ilk günkü temizliğindedirler. Zaten kutuları olmadığı için ederinin yarı fiyatına koydum. 1 figür fiyatına ikisini vereceğim. Bu nedenle pazarlıksız ve takassızdır.

Star Wars Episode 1 – Darth Maul Jedi Duel with Double-Bladed Lightsaber

YEAR: 1998
MANUFACTURER: Hasbro
MOVIE: The Phantom Menace
Accessories : Lightsaber
Size : 3"3/4

Star Wars Episode 1 (The Phantom Menace) - Hasbro - Qui-Gon Jinn (Jedi Duel)

Accessories : Lightsaber
Size : 3"3/4
MANUFACTURER: Hasbro
Year : 1999
MOVIE: The Phantom Menace

Star Wars 3.75" Figür Lot (Episode 4-5-6)(8 adet) : 400TL.

Elimde kalan son 3.75" lik figür setimi de satışa çıkarıyorum. Figürlerin hepsi orijinaldir.
Hepsi (tam 8 adet) bölüm 4-5-6 figürleridir. Tam koleksiyonluk parçalardır. Resimlerde
görüldüğü gibi alındığı günkü kondisyonundadırlar. Nadir ürünlerdir. Hep camlı vitrinde muhafaza
edilmiştir. Maalesef kutuları olmadığı için ayrı ayrı poşetlenerek güzelce paketlenerek gönderilecektir. Figürler 15 yıl ve daha öncesine aittir(vintage sayılabilirler) ve alındığı ilk günkü temizliğindedirler. Zaten kutuları olmadığı için ederinin yarı fiyatına koydum. 1 figür fiyatına ikisini vereceğim. Bu nedenle pazarlıksız ve takassızdır.

Figürler:

1- Darth Vader
2- Luke Skywalker (1 ve 2 nolu figürler ep.5 deki muhteşem “I’m your father” sahnesinin figürleridir. Luke’un eli çıkmaktadır ve o sahnedeki mekanlarda resimlerde görüldüğü gibi durmaktadır.)
3- Boba Fett
4- Chewbacca
5- Han-Solo
6- Princess Leia
7- Lando Calrissian
8- Anakin Skywalker

2 Beğeni