Satılık (Naruto, One Piece, Lotr 1, Ursula)ar

Merhabalar. İlanı arkadaşıma(@Ridianod) ait olan kitaplar ile güncelliyorum. Herhangi bir sıkıntıları yoktur. İsterseniz Ankara’da elden alabilirsiniz. Ankara dışı yine PTT karşı ödemeli olarak gönderebiliriz. Teşekkürler.

Naruto 1-7 + One Piece 1 (fazladan almış olduğum 2.cilt Naruto bedava gönderilecektir) 70 TL - OKUNMADI
Uçuştan Uçuşa + Yaban Kızlar + Dünyaya Orman Denir 25 TL
Yüzük Kardeşliği 27 TL - OKUNMADI

Yerdeniz 6 Takım Forum dışına satıldı
2001: Bir Uzay Destanı Forum dışına satıldı
Yıkıma Giden Adam Satıldı
Rüzgarın Adı + Bilge Adamın Korkusu Satıldı
Dune + Dune Mesihi + Dune Çocukları Satıldı
1984 Özel Baskı Satıldı

4 Beğeni

Yıldız Güncesi tek ne olur?

Corto ciltlerini görünce; “Git gidebildiğin kadar” isimli cildi için o kadar heyacanlandim ve olmadiğını görünce yaşadığın hayal kırıklığı tarif edilemez.

Size de uyarsa Nadir’deki fiyatın yarısına bırakabilirim.

Zamanında ben de çok aramıştım ama bir türlü bulamadım maalesef.

Şu anda müsait değilim ancak akşam sizi hugh howey wool serisi için rahatsız edeceğim. :wink:

Belgariad serisini almak istiyorum. Hangi ildesiniz acaba? İzmir de ikamet ediyorsanız elden teslim almak daha cazip olur.

1 Beğeni

Wool serisini öğlen satıldı.

Aksaray’da oturuyorum.

Bu mesajda yer alan kitaplar satıldığı için karışıklık olmaması adına mesajı bu şekilde düzenledim. :smiley:

1 Beğeni

Elantris
Farseer Serisi
Poe Bütün Öyküler
Bay Uzay Gemisi
Elric Serisi
Yalanın Erdemi

Yukarıdaki kitaplar satılmıştır.

sa.gece nobetı serısı 30 tl olrsa almak ısterım

Bu forumdaşımızdan kitap almayı düşünenler varsa müsterih olsunlar. Belgariad serisini aldım kendisinden. Sağolsun hemen gönderdi ve kitaplar söylendiği şekilde temizdi. Tekrar teşekkürler @tabibitosan . :+1:

2 Beğeni

35’e anlaşabiliriz. :slight_smile:

Teşekkür ederim yorumunuz için, keyifli okumalar. :slight_smile:

1 Beğeni

Gece Nöbeti serisi, Marifetler - Sesler - Güçler ve Sisle Gelen Yolcu kitapları satılmıştır.

Marifetler - Sesler - Güçler kitaplar tertemiz çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Ben teşekkür ederim, iyi okumalar.

Cebirci ve on iki kitabı kaç olur?

İki tane On İki kitabı var da hangisini diyorsunuz siz, Justin Cronin’inki mi yoksa Jasper Kent’inki mi? :smiley: