Satılık Kitaplar Üzerine

Son zamanlarda nedense sitede bir kitap satma furyası başladı.Set halinde veya tekil kitaplar olmak üzere bir sürü konu var.
Son zamanlarda çoğalmasının nedeni günümüz piyasasındaki çalkantılı durum mu yoksa sitenin popülaritesi arttıda kitaplarını satmak isteyenler buraya mı geldi?
Sizce hangisi?
Kitaplarını satanlar da belirtirlerse sevinirim.Merak ettim de…

2 Beğeni

Kitap satmak için gelmedim açıkçası, böyle bir uygulama olduğunu görünce katılmak istedim. Kitap fiyatları uçmuş durumda, ekonominin durumu da ortada. Bence yararlı bir uygulama. Birçoğumuzun kitap zevki benzer zaten.

5 Beğeni

Yerinde fiyatlara güzel bakılmış kitapları satanlar gördükçe ben alıcı olamasam da seviniyorum. Önceki forumda sırf kitap satmak için açılan üyelikler oluyordu, yine olacaktır. Bence hiç kimse evindeki kitapları satarak piyasadaki çalkantıyı kendi adına dahi dengeleyemez.

5 Beğeni

Bende uzun zamandır siteyi takipteyim. Ara ara sahaflara kitap satıyordum kitaplıkta yer açmak için. Son zamanlarda burada satılanları görünce buraya da eklemek istedim. Sahaflar kazanacağına burada okuyacak insanlar alsın isterim.

7 Beğeni

Hocam son zamanlarda her şeye zam geldi.Kitap almak isteyen ama ev de geçinidiren bireylerin böyle bir yola başvurabileceğini düşünmüştüm.Yoksa kitap satarak tabikide ekonomi düzelmez.

2 Beğeni

Forumda kitap satma-alma-takas bölümü açılabilir ek olarak (böyle bir kategori yoksa tabii bilmiyorum).

Kraliyet Meydanı var.

Adı “Kraliyet Meydanı” olunca tabi dikkatimi çekmemiş :DD

Bu adı kim koymussa heralde kimse anlamasın diyemi koymuş:joy::rofl: millet ne bilsin orayı bu isimle

1 Beğeni

Savaş meydanı gibi millet zaten yaklaşmaz :joy:

Kraliyet Meydanı ismine yakışır bir yer olması için düellolar yapılmalı. Katılacaklar ortaya belli bir kitap koyduktan sonra yarışmalı. Kazanan tüm kitapları almalı. Ben ki Sir Jaime Lannister tez vakte hepinizin hayatını alırım!

2 Beğeni

Birçok fiyat uçuk sıfırlarıyla yarışır cinsten. Bir abi vardı Dune serisinin ikinci el yeni baskısını sıfırından pahalıya satıyordu aynısını Witcher için yapan da vardı. Kimse üzerine alınmasın öncedendi. Bir de pazarlık vs. için mesaj atmayıncılar var.

1 Beğeni

Bu tarz konular benim hoşuma gitti açıkçası. Bir dahaki alışverişimde göz atacağım tekrar bu konulara.

1 Beğeni

Kraliyet Meydanı ismine yakışır tek uygulama bana göre haftanın belirli bir ya da iki gününde kitap mezatı yapılabilir. 5 TL ile açılış yapılıp +5 pey verilebilir.

2 Beğeni